Anasayfa > Ana Manşet, Yaşam > Kullanıldım

21.11.2012 Çar, 0:00

Reklam

Erzurum’da geçirdiği trafik kazası sonucu yatağa bağlı kalan Emre Dalmış’ın tedavisi için   İstanbul’da düzenlenen  konser, büyük tartışmalar yarattı. Erzurumflaş’a konuşan Emre Dalmış, konseri organize edenler tarafından kullanıldığını  ve  hakarete maruz kaldığını iddia etti, ‘ Beni kullandılar. Konseri organize edenler tek kuruş vermeden Erzurum’a gönderdiler’ dedi.

 

İlk konseri Erzurum’da olan ve buradan 16 bin lira gelir elde edildiğini anlatan Emre Dalmış, İstanbul konserini organize edenlere veryansın etti.  Sağlık sorununun,  konseri organize eden 4  kişi tarafından  istismar edildiğini anlatan Emre Dalmış, Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacağını anlattı. Ameliyatı için lazım olan giderin karşılancağı vaadiye İstanbul’a gittiğini vurgulayan Emre Dalmış, şunları söyledi:

 

 

‘Ameliyatım için gerekli masrafın İstanbul’da düzenlenecek konserle elde edileceğini ifade ettiler.  Verilen sözlere güvenerek İstanbul’a gittim. Ancak konserden 18 milyar lira gelir elde edildiğini  duyunca şok oldum. Organizeyi yapanlar bana  yığınla  masraf çıkardılar. Dolayısyla gittiğim gibi geri dönme zorunda kaldım.  Tek kuruş faydası olmadı konserin. Organizeyi yapan bayan sanatçılardan birine harcama faturalarını soruncada hakarete uğradım. O kişi bana  ‘O faturaları kıvırır …. s…. ‘ dedi. Kullanıldığımı düşünüyorum ve Cumhuriyet Savcılığına başvuruda bulunacağım’.”

 

 

İSTANBUL KONSERİNDE KİMLER VARDI?

Emre için İstanbul’daki konserde Reha Yeprem, Burhan Topal, Nevzat Soydan, İsmail Bingöl, Fatma Akyüz, Harun Atmaca, Uğur Murathan, Murat Balkuş, Dilek Şengül, Sinan Siverekli, Oktay ve Bilal sahne almıştı. Konserin sunuculuğunu ise Güler Kahraman yapmıştı.

 

 

 

EMRE DALMIŞ KİMDİR?

Çay ocağı işleten 22 yaşındaki Emre Dalmış, 2009 yılında arkadaşlarıyla birlikte gezmek için kiraladığı otomobille kaza yaptı. ‘Öldü’ diye hastaneye götürülen Emre Dalmış, 45 gün boyunca Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Araştırma Hastanesi yoğun bakım servisinde yaşam mücadelesi verdi. Kaza sonrasında omurilik zedelenmesi meydana geldiği için yatağa mahkum olan Emre Dalmış, 4 yıldan beri konuştuğu kız arkadaşı 19 yaşındaki Nevra ile ilişkisini bitirmek istedi. Ancak Nevra, çok sevdiği Emre’yi terk etmedi ve onu evlenmek için ikna etti. Nevra’nın ailesi, Emre ile evlenmesine karşı çıkınca genç kız sevgilisine kaçtı. Emre Dalmış da tekerlekli sandalye ile gittiği 5 ay önceki düğünle Nevra ile dünya evine girmişti.

 

YORUMLAR

Toplam 3 yorum bulunmaktadır.

EDİTÖR

Karalayıcı, rencide edici yorumların yoğunlaşması üzerine bu haber için yorum almama kararı alınmıştır.

22.11.2012, 13:06
Gürhan Özorhan

Tarafsız yayıncılık ilkelerini gözetmenizden dolayı size teşekkür ederim.

22.11.2012, 13:23
yazel

artık yeter her yerde nevra 4yıldan beri seviyor diyor emre bey bu kız seni 14 yaşındamı sevdi bu nu söyle

08.12.2012, 16:23