Anasayfa > Slayt Haber, Spor > 17 Aralık’ı ‘Şükür’ kardeşler hazırladı

07.03.2014 Cum, 13:16

17 Aralık’ı ‘Şükür’ kardeşler hazırladı

Reklam

AK Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç, Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür ve kardeşi Gökhan Şükür’ün 17 Aralık operasyonunun senaryosunu hazırlayanlar arasında yer aldığını iddia etti.

 

AK Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç, Didim’e bağlı Akbük beldesinde katıldığı seçim bürosu açılışında AK Parti’den istifa eden eski milli futbolcu Hakan Şükür ile ilgili olarak bir iddia ortaya attı. Kılınç, bağımsız milletvekili Hakan Şükür ve kardeşi Gökhan Şükür’ün 17 Aralık senaryosunun içerisinde ve aracı konumda olduklarını öne sürdü.

 

 

 

Gültekin Kılınç, yaptığı açıklamada, “16 Aralık akşam namazı sonrası, bütün bankalar kapanmış ancak Hakan Şükür’ün kardeşi Gökhan Şükür elinde 4,5 milyon dolarlık parayla Halk Bankası Genel Müdürünün evine gelmiş. Hakan Şükür ise bu olaya aracı olmuş. Para ise Yugoslavya’da yapılacak bir üniversite için hayırseverlerce toplanmış. Para ertesi gün transfer edilecekken, 17 Aralık sabahı, namaz vaktinde Halk Bankası Genel Müdürünün evine baskın yapılıyor ve aslında sır olması gereken bilgiler bir anda basınla paylaşılıyor. Çuvallarla dolu evrak ise bir gecede, her nasılsa savcı tarafından okunuyor. Bunun sonucu Türkiye genelinde ülkenin kalkınması için önemli projelerin sahiplerini, üstlenicilerini ve Türkiye’yi ileriye taşıyacak mimarları bir anda içeriye aldılar ve mal varlıklarına da el koydular. Maksat Türkiye’nin şaha kalkışını önlemekti” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

asi

NE SIRRI YAAAAAA YALANNNNNNNNN KÜLLİYEN YALANNNNNNN
HIRSIZLIĞIN SIRRIMI OLUR, OLSA OLSA PİŞKİNLİĞİ OLUR.
BÖYLE PİŞKİNLER VE HIRSIZLAR HAPİS YATMAZ FAKAT HIRSIZLIK BAŞARISI OLARAK PAYE VERİLİR. YAZIK YAZIK BU MİLLET BÖYLE SÜLÜKLERİN ÜZERİNE TUZ DÖKEREK YOK EDECEK. KİMSENİN YAPTIĞI YANINA KALMAZ

07.03.2014, 13:58