Anasayfa > Spor > 378 Gün Sonra Sahaya İniyor

20.07.2012 Cum, 17:30

378 Gün Sonra Sahaya İniyor

Reklam

Yıldırım, 1 yıl ayrı kaldığı F.Bahçe Kulübü’ne yarın gidecek Başkan Vekili Kiğılı, Yıldırım’ı bugün ziyaret ederek, yarın yapılacak yönetim toplantısına davet edecek ve, “Gel, başımızda ol” diyecek. Abdullah Kiğılı tarihi toplantıya, bir önceki yönetim kurulunda yer alan Ali Koç, Nihat Özdemir, Murat Özaydınlı, Cihan Kamer ve Serhat Çeçen’i de çağıracak

 

Yeri gelmişken hatırlatalım; önceki sezonun sonlarındaki Beşiktaş maçı öncesi çıkan olaylar yüzünden Bursaspor’a, kendi evindeki 5 maçı tarafsız sahada oynama cezası verilmiş, fakat bu ceza daha sonra TFF  tarafından iptal edilmişti.

 

Herkes o konuşmayı bekliyor

 

F.Bahçe’ye dair merak edilen bir başka konu da şu; başkan Aziz Yıldırım ne zaman konuşacak?Basın toplantısı mı düzenleyecek, yoksa bu ayın 28’inde yapılacak Yüksek Divan Kurulu toplantısında mı konuşacak? O gün Ramazan olduğu için Divan Kurulu toplantısı saat 17.00’de yapılacak ve daha sonra da üyelerle birlikte iftar yemeği yenecek. Aziz Yıldırım’ı tanıyanlar, “Başkanımız ‘kulüple ilgili sorunları ben medya önünde değil bize kulübü yönetme yetkisini veren kongre üyeleri önünde yaparım’ diyordu.. Herhalde yine böyle yapar” tezini ortaya atıyor.

 

Ve bir başka görüş de, Başkan’ın konuşmasını büyük emek vererek yaptığı ve bitmiş halini göremediği Ataşehir’deki muhteşem Ülker Sports Arena’da yapacağı yönünde.Nerede olursa olsun, F.Bahçe taraftarı ve kamuoyunun merakla beklediği o konuşma için hazırlıklar büyük bir gizlilik içinde yapılıyor.Son kararı ise F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım verecek..

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.