Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Slayt Haber, Yerel Yönetimler > Afişli teşekkür

20.08.2014 Çar, 16:16

Afişli teşekkür

Reklam

Palandöken Belediyesi tarafından Müftü Solakzade Mahallesine yapılan hizmetlerinden dolayı Mahalle Muhtarı Mücahit Uçar, tarafından mahalle sakinleri adına afiş yaptırarak Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’a teşekkür etti. 

 


Müftü Solakzade Mahalle Muhtarının yaptırmış olduğu afişte “Müftü Solakzade Camiimizin Bahçesini ve çevre düzenlemesini ile Mahallemize yapılan hizmetlerden dolayı Palandöken Belediye Başkanımız Orhan Bulutlar’a Teşekkür ederiz” afişi yazdırarak Müftü Solakzade Camisinin giriş kısmına astırdı. Astırdığı afişle ilgili kısa bir açıklama yapan Müftü Solakzade Mahallesi Muhtarı Mücahit Uçar, ”Belediye Başkanımız Sayın Orhan Bulutlar’a mahallemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı mahalle sakinleri adına teşekkür etmek için öncelikli olarak afiş yaptırdık. Ayrıca yine mahalle sakinleri adına Belediye Başkanımız Sayın Bulutları makamında ziyarette bulunarak teşekkür edeceğiz. Bizler mahalle sakinleri olarak geçmiş dönemlerde alamadığımız birçok hizmeti son yıllarda aldık. Mahallemiz gezilip görüle bilir. Yollarımız, kaldırımlarımız yenilendi. Temizlik noktasında hiçbir sıkıntı çekmiyoruz. Sosyal sorumluluğunu yerine getiren bir belediyemiz var. Yapılan bu kadar çalışmaya yaptırdığımız afiş bile az gelir. Yapılmayanları nasıl eleştiriyorsak yapılanları da takdir etmek gerekir. İşte biz yapılanları takdir ettik. Başkanımız sayesinde hizmetlerinin devam edeceğinden de eminiz. Kendisine teşekkür ediyoruz. Allah yardımcısı olsun” diye konuştu.

 

 

VATANDAŞ ÇALIŞMALAR’DAN MEMNUN
Palandöken Belediyesinin çalışmalarından memnun olduklarını belirten vatandaşlar; “Belediye Başkanımız Sayın Orhan Bulutlar’dan Allah razı olsun yaptığı hizmetlerden dolayı ona çok teşekkür ediyoruz. Palandöken ilçemize gerçekten kalıcı hizmetler veriyor yapılan çalışmalardan çok memnunuz. Yeşil Alan Çalışmaları, Kültür Merkezi, Kapalı Spor Salonu, Hanımlar Çarşısı, Engelsiz Yaşam Merkezi, Kentsel Dönüşüm, Asfalt, kaldırım, karo, kilit taş, temizlik, okul bahçeleri, cami bahçeleri gibi bir çok kalıcı hizmetlerin sunulması önemli. Belediye Başkanımızda önemli hizmetlere imza atıyor biz başkanımızdan memnunuz. Allah razı olsun” şeklinde konuştular.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.