Anasayfa > 5'li Üst Haber, Bölge > Adalet Gençlik ve Spor Kulübü’nün Birinici Yıl Dönümü Kutlandı

09.03.2014 Paz, 21:24

Adalet Gençlik ve Spor Kulübü’nün Birinici Yıl Dönümü Kutlandı

Reklam

Erzurum Adalet Gençlik ve Spor Kulübünün Kuruluşunun 1. Yıldönümümü, personel ve üyelerine verdiği coşkulu gece ile kutladı.

 

Doğu Anadolu Kongre Merkezi’nde düzenlenen kutlama gecesine Adalet Komisyonu Başkanı Erol Ofluoğlu, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Apaçık, Adalet Gençlkik Spor Kulübü Ömer Faruk Şenpolat, Cumhuriyet Savcısı İsmail Dalan, Cumhuriyet Savcısı Sacit Savasçı,Cumhuriyet Başsavcılığı Yazı İşleri Müdürleri Metin Yavuz Gültekin, Serhat Bingöl, Adalet Komisyonu Yazı İşleri Müdürü Hakan Küçükgöl, İdari İşler Müdürü Gencay Edeş, adliye personeli ile üyeler katıldı.

 

 

 

GENEL SEKRETER EDEŞ,’APAÇIK, KULÜBÜMÜZÜN FAHRİ BAŞKANI’

Adalet Gençlik Spor Kulübü ve Genel Sekreteri Gencay Edeş, kutlama gecesinde yaptığı konuşmada, kulübe büyük katkılarından dolayı eski Adalet BakanlığıMüsteşar Birol Erdem‘e teşekkür etti. Genel Sekreter Edeş,’ Öncelikle bu kulübün kurulmasında bize her zaman destek veren Başsavcımız Ramazan Apaçık’a, Adalet Komisyonu Başkanı Erol Ofluoğlu’na kulübümüze vermiş olduğu maddi ve manevi desteklerinden dolayı kulübümüz adına huzurlarınızda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Başta suça sürüklenen çocuklarımızı topluma kazandırılması, adliyemzide sitresli ve yoğun iş tempsundan bir nebze olsa da çalışan personelimiz ve spora gönül verenleri, ulusal başarı getirbeilecek sporcular yetiştirmeyi hedefliyoruz. Yönetim Kurulu Karar gereğince Ramazan Apaçık Başsavcımız Erzurum Adalet Gençlik Spor Kulübü’nün fahri başkanı olmuştur. Adliye çalışanları olarak sizler herşeyin en güzeline layıksınız.’ Dedi.

 

 

 

‘BU KULÜB YAŞAYACAK”

Adalet Komisyonu Başkanı Erol Ofluoğlu, ise Adalet Gençlik ve Spor Kulübü’nün yaşatılacağı mesajını verdi. Başkan Ofluoğlu,’ ‘Sevgili mesai arkadaşlarım, biz aslında misafiriz, ev sahibi sizlersiniz. Bu güzel geceye iştirak ettiğiniz için adliyemiz adına teşekkür ediyorum. Yaklaşık 1 yıl önce büyük özverilerle kurulan Adalet Gençlik ve Spor Kulübü yaşayacaktır. Bundan böyle göreve yeni başlayacak Başsavcı arkadaşımızda her türlü desteği vererek, daha iyi bir duruma getirmek için birlikte çalışacağız. Ben de kayaksever olarak, tek üzüntüm Kızılay binasını hakimevine çeviremedik. Bu konu üzerinde hassasiyet gösterilerek böyle bir tesisinErzurum‘a kazandırılmasını arzu ediyorum. Adalet Gençlik ve Spor Kulübüne daha nice başarılı yaşlar diliyorum’ DEDİ.

 

 

 

‘MİTHAT TURGUTCAN’IN HOŞ GÖRÜSÜ VESİLE OLMUŞTUR’

Gecede bir konuşma yapan Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Apaçık ise,’ Sizlere, Erzurum‘un eski Kahramanmaraş Başsavcısı olarak hepinizi selamlıyorum. Birinci yıl dönümünü kutladığımız Adalet ve Gençlik Spor Kulübü’nün bu anlamlı kutlama gecesinde sizlerle son veda buluşması. Adalet Gençlik ve Spor Kulübü gerçekten çok özverilerle kuruldu. Başta büyük emeklerini Erzurum için esirgemeyen Adalet Bakanlığı Müsteşarımız Birol Erdemir‘in katkıları ile bu kulüp kuruldu. Adalet Gençlik ve Spor Kulübü olarak ülke genelinde hakim ve savcı arkadaşlarımıza mesaj çekerek birlik, beraberlik sevgisi içinde Palandöken‘de kayakla buluşturduk. Burada son kez Kızılay Başkanı Mithat Turgutcan’ın engin hoş görüsü olmamış olsayıdı, bu gün bu kulüp kurulmayacak Kızılay Dağ Evi’nde olmayacaktık. Mithat Turgutcan, büyüğümüz kulübümüz adına bize büyük fedakarlık yaptı. Kendisine sağlıklı ömürler diliyorum. Adalet Gençlik ve Spor Kulübüne desteğimizi esirgemeyeceğiz. Adalet ve Gençlik Spor Kulübü’müzün daha nice başarılı yıllar geçirmesini diliyorum.’ dedi.

 

 

 

Kutlama mesajlarının ardından, protokol ve adliye çalışanları Adalet Gençlik ve Spor Kulübü’nün yaş pastasını kestikten sonra, müzik eşliğinde halay çekerek, 1. Yıl Dönümümü coşkuyla kutladılar.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.