Anasayfa > Yerel Haber > Adanalı Çocukların Bodrum’da Deniz Keyfi

01.11.2015 Paz, 10:48

Adanalı Çocukların Bodrum’da Deniz Keyfi

Reklam

Muğla’nın Bodrum ilçesi Gümbet Koyunda denize giren 3 çocuk görenleri şaşırttı.

Adanalı olduklarını söyleyen 12 yaşındaki Adanalı Yunus ile birlikte 10 yaşındaki Devran ve 8 yaşındaki Gökdeniz’in, Gümbet Koyunda bulunan iskelelere çıkarak ardı ardına denize atlamaları, kışlık kıyafetlerin giyilmeye başlandığı Bodrum’da ki vatandaşları şaşırttı. Hava sıcaklığının 20-21 derece ölçüldüğü Bodrum’da deniz suyu sıcaklığının ise 24 derece olması çocukların denizden çıkmamasını sağlıyor. Çevreden geçenler ilginç bakışlarla denize giren çocukları izlerken, Adanalı çocukların arkasında kendileriyle hemen hemen yaşıtları olan optimist ve laser sporcularının antrenman yapması da dikkatlerden kaçmadı.

Gümbet Koyunda aileleriyle birlikte arabada kaldıkları öğrenilen çocuklar okula gidip gitmedikleri hakkında sorulan sorulara yanıt vermezken, kendilerine nerede oturdukları ve hangi okula gittikleri sorulması üzerine denizden çıkarak bölgeden uzaklaştılar.

Bir tarafta optimist ve laser sporu yapan çocuklar ile diğer tarafta ilk kez denize giren Adanalı çocukların deniz keyfide ilginç bir görüntü oluşturdu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.