Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Ağır Yaralanan Şahıs Yücelen Hastanesi’nde Hayata Döndü

02.11.2015 Pts, 10:49

Ağır Yaralanan Şahıs Yücelen Hastanesi’nde Hayata Döndü

Reklam

Marmaris’te ağaç kestiği sırada üzerine dal düşerek ağır yaralanan 29 yaşındaki Mehmet Tolga , Marmaris Yücelen Hastanesi’nde hayata döndürüldü. Tamamen iyileşen Tolga sağlıklı bir şekilde taburcu edildi.

İlçeye bağlı Beldibi Mahallesi’nde yaşayan Mehmet Tolga akşam saatlerinde bahçede ağaç keserken, kesilen dalın göğsüne düşmesi sonucu ağır yaralandı. Ambulansla Marmaris Özel Yücelen Hastanesi’ne kaldırılan Tolga,’nın travma sonrası karaciğer laserasyonu (yırtılma , travmatik yaralanma) oluştuğu tepsit edildi.Hayati tehlikesi bulunan hastanın, yapılan tetkikler ve muayene sonucunda acil ameliyata alınması kararlaştırıldı. Gerekli hazırlıklar tamamlandıktan sonra ameliyata alınan Tolga , yaklaşık 2 saat süren başarılı bir operasyon sonrası yoğun bakıma yatırıldı. Bir haftalık tedavinin ardından sağlığına kavuşan Mehmet Tolga taburcu edildi. Tolga; “ Ağaç keserken dal göğsüme düştü. Beni hemen yakınımızda olan Marmaris Özel Yücelen Hastanesi acil servisine götürdüler. Apar topar ameliyata alındım. Sonradan öğrendim ki karaciğerimde yırtılma olmuş. Sağ olsun doktorum ve ekibi çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi ve beni tekrar hayata döndürdü” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.