Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > AK Parti Bolu İl Başkanı Zaferi Kutladı

02.11.2015 Pts, 15:48

AK Parti Bolu İl Başkanı Zaferi Kutladı

Reklam

Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, tek başına iktidar oldukları seçimin ardından konuşarak, “Koca Reis’in davasını omuzladık. Milletimizin sırtımıza yüklediği emanetin farkındayız” dedi.

Bolu’dan son iki dönemdir olduğu gibi yine iki milletvekili çıkartan Ak Parti’de oy oranlarının ciddi derecede artmasının sevinci yaşandı. Çok az bir farkla üçüncü milletvekilini kaptıran AK Parti’de buruk da olsa sevinç yaşandı. Sonuçları değerlendiren İl Başkanı Nurettin Doğanay, “Hep beraber Koca Reis’in davasını omuzladık. Rabbimize binlerce kez hamd olsun, bu davaya sahip çıktık. Adam gibi işimize sahip çıktık ve Bolu tarihinin oy rekorunu kırdık. Evet, adam gibi davama sahip çıktım. Kimlerle çıktım? Teşkilatlarımla çıktım. Arkamda adam gibi duran merkez ilçe başkanımla ve merkez ilçe yönetimimle çıktım. Gecesiyle gündüzüyle hiçbir karşılık beklemeden Reis’in davasına sahip çıkmak adına her şeyden fedakarlık eden kadın kolları başkanımız ile hanımlarımızla çıktım. Gençlik Kolları Başkanımızın şahsında Köroğlu’nun yiğit, yağız gençleriyle çıktım. Herkes şapkasını önüne alıp düşünecek. Ak Parti kurulduğu günden bugüne alınan sonuçları ortaya koyacak. Bolu’da bugün rekor oya imza attığını görerek düşünecek” şeklinde konuştu.

“İl Başkanlığı derdinde falan değilim” diyen Doğanay, “Ak Parti iktidar olsun, rabbim bu gemiyi hep birlikte bu limana yanaştırmayı nasip etti. Önemli olan zor zamanlarda adamların ortaya çıkmasıdır. Ak Parti kadroları bugün ortaya çıktı. Rabbimize hamd olsun, 316 milletvekiliyle Türkiye’de tek başına iktidar olduk. 3-0 yapmamıza ramak kaldı. Hiçbir şey bitmiş değil. Karamsarlık içine düşmeyin. Gümrüklerden gelecek oylar. Önümüzdeki birkaç gün içinde, belki de yarın sabah tekrar Bolu’da 3-0 olarak milletimizin önüne çıkacağız inşallah” ifadelerini kullandı.

Desteklerinden dolayı Bolu halkına teşekkür eden Doğanay, konuşmasını şu sözlerle sonlandırdı;

“Özellikle Bolu halkına, bizlere ve Ak Parti’ye verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. İktidar şımarıklığında olmayacağız. Ne milletvekillerimizde, ne belediye başkanlarımızda, ne de teşkilatlarımızda asla olmayacak. Ülkemizi seviyoruz, milletimizin sırtımıza yüklediği emanetin farkındayız. Zafer inananlarındır diyor, tüm Boluluları saygıyla, hürmetle selamlıyorum.”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.