Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kırşehir’de Ahi Pilavı Dağıtımına Katıldı

06.11.2015 Cum, 22:49

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kırşehir’de Ahi Pilavı Dağıtımına Katıldı

Reklam

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Kırşehir’de yaptığı ziyaretinde geleneksel hale gelen ahi pilavı ikramına katıldı.

Cacabey Meydanı’nda düzenlenen ve geleneksel hal alan Kırşehir Belediyesi ile Esnaf Odaları Birliği tarafından ortaklaşa düzenlenen programda ahi pilavı dağıtımı yapan teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ataş, “1 Kasım seçim sonuçlarının ardından rehavete kapılmadan yarın seçim olacakmış gibi çalışacak ve daima halkın içerisinde olacağız” dedi.

Ataş ahi pilavı ikramının ardından teşkilatları ziyaret eden ve milletvekillerini tebrik eden Ataş, Kırşehirlilerle bir arada oldu.

Seçimler sonrası gerçekleşen tebrik ve teşekkür ziyaretinde Ataş’a AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile çok sayıda partili eşlik etti.

Kırşehir’de geleneksel hale gelen ahi pilavı ikramı ise her ayın ilk Cuma günü Cacabey Meydanında ücretsiz olarak halka veriliyor.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.