Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > AK Parti Heyetinden Başkan Gürsoy’a Ziyaret

02.11.2015 Pts, 13:25

AK Parti Heyetinden Başkan Gürsoy’a Ziyaret

Reklam

AK Parti Adilcevaz İlçe Başkanlığı’ndan bir heyet, 1 Kasım seçimleri sonrası Belediye Başkanı Necati Gürsoy’u makamında ziyaret etti.

AK Parti Adilcevaz İlçe Başkanı A. Hamdi Tutçu, 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’nin Adilcevaz’da önemli bir başarı elde ettiğini ifade ederek, katkı ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Necati Gürsoy’a teşekkür etti. İlçe Başkanı A. Hamdi Tutçu, “1 Kasım seçimlerinde partimiz ilçemizde önemli bir başarı elde etmiştir. Bu başarıda başkanımızın katkısı oldukça büyüktür. Bizlere vermiş olduğu katkı ve desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte birlik ve beraberliğimizi sürdürerek ilçemizi daha iyi yerlere getiririz. Bu seçimde halkımız AK Parti’ye büyük bir destek vererek ümmetin ve mazlumların sahipsiz olmadığını göstermiştir. İnşallah bu seçim ülkemize ve milletimize hayırlı olur. Ben bu seçimde bizleri yalnız bırakmayan tüm gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bitlis’in Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy ise, AK Parti ilçe teşkilatı olarak seçim süreci boyunca ciddi çalışmalar yaptıklarını ifade ederek, “Bildiğiniz gibi 7 Haziran’da bir seçim süreci yaşadık ve bu seçimde partimiz tek başına iktidar olamayınca hükümet kurulamadı. Bunun sonucunda 1 Kasım’da seçim yapılması kararı alındı. Seçim takviminin belli olmasıyla birlikte ilçemizde çok ciddi bir şekilde çalışma başlattık ve çalışmalarımızın sonucunda 1 Kasım seçimlerinde AK Parti ilçemizde önemli bir destek elde etti. Adilcevaz Belediyesi’nin ilçe teşkilatıyla olan diyalogu çevre ilçelere örnek olmuştur. Bunun en büyük nedeni birbirimizi sevmemizdir. Ancak bu birliğimizi, bu dirliğimizi ve birbirimize olan sevgimizi sürdürdüğümüz sürece bundan sonra ilçemizin gelişmesi ve istihdamının artmasının yanı sıra ilçemizdeki huzur ortamının daha iyiye gitmesini sağlayabiliriz. Yeter ki her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olalım. Bizlerin bundan sonraki hedefi ilçemizi daha iyi yerlere getirmektir. Bu seçimin ilçemize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Seçim süreci boyunca bizlere destek veren ve birlik beraberlik içerisinde olduğumuzu gösteren tüm hemşehrilerimize gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.