Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > AK Parti Tokat Milletvekillerinin Teşekkür Ziyaretleri

02.11.2015 Pts, 13:25

AK Parti Tokat Milletvekillerinin Teşekkür Ziyaretleri

Reklam

1 Kasım seçimlerinden sonrasında AK Parti Tokat Milletvekilleri teşekkür turlarına başladı.

AK Parti Tokat Milletvekilleri Coşkun Çakır, Celil Göçer, milletvekili seçilen Zeyid Aslan, Yusuf Beyazıt ve AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat’ı Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, AK Parti Erbaa İlçe Başkanı Mikail Altıntaş, parti yönetim kurulu ve çok sayıda partili parti binası önünde karşıladı. AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Erbaa’da alınan sonuç sebebiyle teşekkür ettiğini ifade ederek, “Rabbime şükürler olsun ki böyle zorlu, sıkıntılı bir dört beş aydan sonra bize böyle güzel bir günü yaşattı. Bundan sonra Allah nasip kısmet ederse 7 Haziran’da hani dedik ya milletin verdiği mesajı anladık diye. İnanın teşkilat olarak milletimizin bize verdiği öğüdü tutacağız. Bize verdiği nasihati dinleyeceğiz. Bundan sonra ilk günlerdeki gibi samimi, İhlaslı, harbi bir şeyler yapma gayretinde olduysak bundan sonra da inşallah böyle olacağız” dedi.

AK Parti Tokat Milletvekili Coşkun Çakır, kazananın millet olduğunu ifade ederek, “Siyaset sadece siyaset yapmaktan ibaret değildir. Hele hele bu topraklarda siyaset yapmak siyasetten çok öte bir şeydir. Değerlerimizle, geleneğimizle, töremizle, geleceğimizle, inancımızla yapılacak iştir siyaset bu ülkede. Eğer bu millete güvenirseniz, bu millete inanırsanız milletimiz gerekeni yapıyor. Ne zaman ki bu milleti ihmal ederseniz, ne zaman ki bu milletten uzaklaşırsanız bu millet yine oldukça olgun şekilde cevabını veriyor. 7 Haziranda burada demiştim ki bizler şerrin ve hayrın nerede olduğunu bilemeyiz. Hükümde öyledir şer sandığımızda hayır, hayır sandığımızda şer vardır. O zaman şu cümleyi kurmuştum Allah bu sonuca bir hikmet gizlemiştir. Bize düşen bu hikmeti keşfetmektir. 5 ayda dersimize çok çalıştık. Ve gördük ki emekler boşa çıkmıyor. Milletimiz de dün bunu gördü ve bizi ödüllendirdi, taçlandırdı. Bir tek parti iktidarı ortaya çıktı. Unutmayalım ki kazanan millettir. Kazanan Türkiye’dir” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.