Anasayfa > Gündem, Siyaset, Türkiye > AK Partili Hotar’dan “Balkon” Göndermesi

01.11.2015 Paz, 12:49

AK Partili Hotar’dan “Balkon” Göndermesi

Reklam

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Nükhet Hotar, oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, “İnşallah balkon konuşmamızı yapacağız. Sayın Başbakanımızın gerçekleştireceği konuşmada biz de ekibi olarak yanında olacağız” dedi.

İzmir 2. Bölge 1. sıra Milletvekili Adayı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, oyunu İzmir Mavişehir İlkokulunda kullandı. Tercihini 1319 no’lu sandıktan yana kullanan Hotar, sandık kurulu üyeleriyle bir süre sohbet etti. Yapılan seçimlerin, ülkenin birlik ve beraberliği için hayırlı olmasını dileyen Nükhet Hotar, “Çocuklarımızın geleceği için daha iyi bir Türkiye’de yaşıyor olmalarını sağlayacak sonuçlar çıkmasını diliyorum. Ülkemizin elde ettiği kazanımlar ve kat ettiği sürece baktığımız zaman, bundan sonraki süreçte bunları riske atmama, bunları daha da geliştirme gibi çok hassas bir dönemin olduğunu izliyoruz. İnşallah bu seçim bunlara imkan sağlayacak” dedi.

İzmir’deki ortama bakıldığında genel olarak sandıklarda sakin bir havanın hakim olduğunu anlatan Hotar, “Vatandaşların yüksek bir katılım oranı var. Gayet güzel. Sakin, insanların birbirine saygılı olduğu bir ortam görüyoruz” diye konuştu.

İzmir’de birkaç okulu daha ziyaret ettikten sonra Ankara’ya gideceğini anlatan Hotar, “İnşallah balkon konuşmamızı yapacağız. Sayın Başbakanımızın gerçekleştireceği konuşmada biz de ekibi olarak yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.