Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > AK Parti’li Vekillerden Teşekkür

02.11.2015 Pts, 20:24

AK Parti’li Vekillerden Teşekkür

Reklam

AK Parti Kırşehir milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Aslan, 1 Kasım seçimlerinde kendilerine destek veren Kırşehirlilere teşekkür etti.

Milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Aslan, “Bize oy veren vermeyen herkesten Allah razı olsun. Bizler Kırşehir’e hizmet etme noktasında bir yarış halinde olacağız. Bazen kendimizle bile yarışacağız” dediler.

Seçim sonrası yapılan açıklamada, “Kırşehir’de milletvekilliği içerisinde yarış halinde olan herkese teşekkür ederiz. İnşallah onların da var ise projelerinden faydalanarak Kırşehir için en güzeli yapmaya çalışacağız. Bizler makamların peşinde değil Allah için hizmet etmenin peşinde olan insanlardanız. 1 Kasım seçimleri de bizlere Kırşehirli’nin hizmet alma noktasındaki talebini gösterdi. Halkımızın bizlere verdiği desteği bizler de boşa çıkarmayarak hizmet olarak geri vereceğiz. Kırşehir’in hak ettiği yere ulaşabilmesi için gösterdiğimiz bütün çaba, biliyorsunuz ki hükümetin kurulamaması esnaf kardeşlerimiz başta olmak üzere insanımıza ciddi oranda zarar verdi. Şimdi bizler verilen bu zarar ile açığın kapatılma noktasında var olacağız” diye konuştular.

“AK PARTİ’LİSİ, MHP’LİSİ CHP’LİSİ DEĞİL TÜRKİYELİSİ VAR”

1 Kasım seçimlerine de kardeşlik parolasıyla girildiğini anlatan milletvekilleri, “Kardeşlik parolası ile Kırşehir’de yola çıktık, kardeşlerimiz de hizmetlerin devamı noktasında bizlere destek sundu. Kardeşliğimizin bozulmaya çalışıldığı şu dönemlerde bizler Kırşehirliler olarak kardeşlik adına çalışma yaptık. Gördük ki bu topraklarda kimse bizlerin kardeşlik hukukunu bozacak noktada değil, bizler bütünlük halinde Kırşehir ile Türkiye’nin menfaatleri doğrultusunda hareket ederek istenilen refah düzeyine insanlarımızı ulaştıracağız. 2009 yılında kimsenin cesaret dahi edemediği kardeşlik projesini başlattık. Bu proje ile bizler çoğulcu ve özgürlükçü bir ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedeflerimiz doğrultusunda da bizlere destek sunacak herkese ve her düşünceye ihtiyacımız var. Bizlere oy vermeyen vatandaşlarımızın da toplumsal taleplerine bize oy veren kardeşlerimiz kadar duyarlı olacağımızı buradan herkese ilan etmek isteriz. Mesele oy almamız meselesi değil milletin verdiği bu sorumluluğu en iyi şekilde taşıma meselesidir. 7 Haziran seçimleri de milletimizin bizlere istikrar istediğini gösterdi. İnşallah yeni anayasa ile toplumsal duyarlılığımızın farkında olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizler inşallah yüzde 49’un değil 80 milyonun hükümeti olarak çalışmalar yapacak aldığımız sorumluluğun karşılığını göstereceğiz” ifadelerini kullandılar.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.