Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Akyazı Belediyesinden Halka Ücretsiz Sinema Gösterimi

02.11.2015 Pts, 17:49

Akyazı Belediyesinden Halka Ücretsiz Sinema Gösterimi

Reklam

Akyazı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet bayramına denk gelen 4 günlük tatil boyunca gerçekleştirilen hem öğrencilere, hem öğrenci ailelerine ve tüm halka ücretsiz film gösterimi yoğun ilgi gördü.

Akyazı Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü tarafından hem öğrencilere ve halka yönelik ücretsiz olarak düzenlenen sinema etkinliği kapsamında her gün 6 seans olarak Akyazı Vizyon sinema salonunda 2 film birden gösterime girdi. Birbirinden güzel 2 ayrı filmi izleyen Akyazılılar 4 günlük 29 Ekim Cumhuriyet bayramı boyunca sabahtan akşama kadar sinema keyfi yaşadılar. Çocuklar ve öğrenciler için son zamanlarda özellikle küçükten büyüğe herkes tarafından büyük beğeni ile her filmi takip edilen neşeli ve bir o kadar komik kahramanlar haline gelen minyonlar filminin 2015 macerası sinema sahnesine gösterilirdi. Filmi izlemeye gelen ilkokul öğrencilerine patlamış mısır ve meyve suyu da Akyazı Belediyesi tarafından ikram edildi.

Akyazı halkı ve büyüklerin izlemesi için ise 2014 yılında gösterime girerek büyük beğeni kazanan “Dağ” isimli film gösterildi. Her iki film içinde salonları tüm seanslar boyunca dolduran Akyazılılar Akyazı Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan bu ücretsiz film etkinliğine yoğun ilgi göstererek Akyazı Belediyesi’ne bu sosyal Etkinliklerin hazırlanmasından dolayı da teşekkür ettiler.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.