Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Türkiye > Aldatan eş’e infaz

03.08.2012 Cum, 2:10

Reklam

Kapının geç açılmasından şüphelenen kamyon şoförü, eşini ve tuvalette saklanan sevgilisini bıçaklayarak öldürdü.

 

Mersin’in Silifke İlçesi’nde oturan kamyon şoförü Mehmet Baş (35),  eşini ve eve aldığı sevgilisini affetmedi. Öfkeli kamyoncu, çifte cinayetten sonra teslim oldu.

 
Olay, önceki akşam 23.30 sıralarında Gazi Mahallesi’ndeki Ali Tuğrul Apartmanı’nda meydana geldi. İşten dönen Mehmet B., kapısının zilini çaldı. Eşi Nazlı Baş’ın (27) kapıyı geç açmasından şüphelenen Baş, önce yatak odasına ardından diğer odalara baktı. Baş, tuvalete girince eşinin sevgilisi olduğu iddia edilen Abdurrahman Özkan ile karşılaştı. Kendini kaybeden Baş mutfaktan kaptığı bıçakla hem eşini hem sevgilisi olduğu iddia edilen Özkan’ı öldürdü. Baş, daha sonra polisi arayarak kendini ihbar etti. Mehmet Baş’ın cinayeti 2 yaşındaki oğlu Utku ve 8 yaşındaki kızı Yaren’in gözleri önünde işlediği ileri sürüldü.

 
Bir süredir yasak aşk yaşadıkları iddia edilen Nazlı Baş ve Abdurrahman Özkan’ın cesetleri otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Katil zanlısı Mehmet Baş’ın, bir süredir eşinin kendisini aldattığından şüphelendiğini, iş dönüşü geldiği evde eşi ve sevgilisini yakalayınca kendini kaybettiğini söylediği öğrenildi. Baş, sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.