Anasayfa > Slayt Haber, Yerel Yönetimler > Allah Zeval Vermesin

26.07.2012 Per, 13:45

Reklam

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Yenişehir M. Solakzade Camisi Bahçesi ve Bölge Eğitim Araştırma Hastanesinin karşısında kurduğu iftar sofralarını ziyaret etti.

 
İftar saati yaklaşırken Solakzade Camisi Bahçesi içerisindeki iftar sofrasına giden Belediye Başkanı Bulutlar, İftar yemeği almak için uzun kuyruklar oluşturan Palandökenlilerle tek tek tokalaşarak “hoş geldiniz” dedi. Palandökenlilerle sohbet eden Başkan Bulutlar, daha sonra iftar yemeklerini ve yemek dağıtanları denetleyerek iftar sofraların yoğunluğunu görünce kapasiteyi artırarak günlük bin 500 kişiye çıkartı.

 
HALKIMIZ SOFRALARIMIZ’DAN MEMNUN Kİ İLGİ YOĞUN
İftar sofralarına ilçe sakinlerini göstermiş olduğu yoğun ilgiden son derece memnun olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Orhan Bulutlar,” İlk defa ilçemize kurduğumuz iftar çadırlarımızla bir ilki gerçekleştirdik. Daha sonraki ramazanlarımız da bu ilkleri geleneksel iftar sofralarına dönüştürdük. Halkımızı iftar sofralarımıza öyle ilgi gösterdi ki palanlarımızı değiştirerek yeniden planlama yaparak iftar sofralarımızın kapasitesini bin 500’e çıkarma kararı aldık. Halkımızın sağlıklı, temiz ve nezih bir ortamda ramazanın o manevi havasını teneffüs etmesi için Palandöken Belediyesi olarak ne gerekiyorsa o yapılıyor. Halkımız kurduğumuz iftar sofralarından memnun ki her gecen gün dana fazla misafirimiz oluyor. Palandöken Belediyesi olarak bizler bu ilgiden memnunuz. Misafirlerimiz olan halkımızı daha iyi ağırlaya bilmek için iftar sofralarımızın kapasitesini artırdık. Ayrıca bu sofralarımıza gelemeyecek kadar yaşlı, hasta ve kimsesizin kimsesi olarak evine yemeklerini götürüyoruz .” Dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.