Anasayfa > 5'li Üst Haber, Türkiye > Annesini Döve Döve Öldürdü

24.08.2012 Cum, 0:54

Reklam

Yok böyle vahşet… Aydın’ın Nazilli İlçesi’nde şizofreni hastası, annesini döve döve öldürdü. Korkunç olay şöyle yaşandı.  n Emine Tuna (75) ve oğlu Fatih Tuna’nın (40) birlikte yaşadığı evden uzun süre gürültü gelmesinden şüphelenen komşuları, durumu polise bildirdi.

 
– Olay yerine gelen polis, oğul Tuna’nın ‘Kavga yok. Her şey normal’ ifadesi üzerine evden ayrıldı.
– Tuna’nın da bir süre sonra evden çıktığını gören komşular yaşlı kadını kontrol etmek için eve gitti.
– Kapıyı açan olmayınca diğer oğlu Osman Tuna’ya haber verildi. Kapıyı açan Osman Tuna, annesinin cansız bedeniyle karşılaşınca şok geçirdi.
– Vücudunun çeşitli yerlerinde çok sayıda darp izi ve morlukların olduğu tespit edilen yaşlı kadının yaklaşık 8 saat kadar önce ölmüş olduğu belirtildi.
– Annesini öldürdüğü iddiasıyla Fatih Tuna’yı aramaya başlayan polis ekipleri, zanlıyı bir çay ocağında çay içerken buldu.

– Gözaltına alınan Tuna, ‘Annemi döve döve öldürdüm’ diyerek suçunu itiraf etti.

 

 

İLK SUÇU DEĞİL
2002’de komşusunun evini kundaklayan Tuna, mahalle muhtarı Hasan Hüseyin Koç’u baltayla öldürmüştü. Tuna, iki kişiye de bıçaklı saldırıda bulunmuştu.

 

 

 

ASKERDEN SONRA HASTALANDI
Fatih Tuna’nın doğuda vatani görevini yaptığı sırada ruhsal dengesinin bozulduğu ve tedavi gördüğü belirtildi. Komando olarak askerliğini yapan Tuna’nın çok sayıda başarı belgesi ve madalya sahibi olduğu ancak vatani görevini tamamladıktan sonra şizofreni hastalığına yakalandığı bildirildi.

 

 

 

MAHALLELİ PANİKTE
Mahalleli, ‘Bu kişinin cezai ehliyeti yok. Hastanede yatırıp çıkartıyorlar. Yarın bir gün çocuklarımıza da zarar verirse hesabını kim verecek’ diyerek endişelerini dile getirdi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.