Anasayfa > Slayt Haber, Spor > Antrenör Polat ile 3 yıllık anlaşma

25.07.2014 Cum, 18:36

Reklam

Erzurum Kayak Kulübü yönetim kurulu, kayak sezonu öncesinde antrenör Engin Polat ile 3 yıllık anlaşma imzaladı. 

 

İşadamı Bülent Ülker başkanlığında oluşturulan Erzurum Kayak Kulübü yönetim kurulu, işi sıkı tutuyor. Kayağın en köklü kulüplerinden biri olan Erzurum Kayak Kulübü Başkanı Bülent Ülker, uzun bir aradan sonra böylesine arzulu ve istekli bir yönetim oluşturulmasının Erzurum kayağı için bir şans olduğunu söyledi.

 

 

Erzurum Kayak Kulübü’nün yeni dönemde İstanbul kulüpleriyle ekonomik anlamda başedebilmesi için ciddi çalışmalar içerisinde olduklarını ifade eden Ülker, “İlk etapta antrenörlüğü Engin Polat’ı getirdik. Kendisiyle 3 yıllık da sözleşme imzaladık. Bizim en önemli önceliğimiz alt yapı. Hocamıza da bu yöndeki isteklerimizi, taleplerimizi ilettik” dedi.

 

 


Önümüzdeki kayak sezonunda gözle görülür başarılar yaşamak istediklerini ifade eden Ülker, “Tarihinde birçok şampiyonluklar bulunan Erzurum Kayak Kulübü olarak bu yıl oldukça iddialıyız. Her kategoride şampiyon sporcular yetiştirmek istiyoruz. Hakikaten çok istekli bir yönetimimiz var. Böyle bir yönetimle çalışmak benim için büyük bir şans. Ekip olarak, Erzurum Kayak Kulübü’nü eski günlerine döndürmekte kararlıyız. Başarıları yakalayabilmek için ekonomik olarak rahat olmamız gerekiyor. Bu anlamda da kaynak arayışlarımızı sürdürüyoruz. Gerekli desteği bularak, Erzurum kayağına yeni bir soluk ve heyecan getirmeyi arzuluyoruz” dedi..

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.