Anasayfa > 5'li Üst Haber, Öne Çıkan Haberler, Sağlık, Siyaset > Bahçeli’den AK Parti’ye destek!

25.05.2013 Cts, 5:27

Bahçeli’den AK Parti’ye destek!

Reklam

MHP lideri Devlet Bahçeli, alkole getirilen yasak konusunda hükümetin yanında görüş belirtti.

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, alkol kullanımının iyi bir şey olmadığını ve mümkün olduğu kadar en az seviyeye indirmek için gerekli tedbirlerin alınması gerektiğini belirterek, “Yetişecek olan özellikle yeni nesli korumak için güzel bir tedbir olarak başlangıç kabul etmek lazım. Sonuçlarını da hep birlikte değerlendirmemiz lazım. Bu bakımdan, Genel Kurulun aldığı karara da saygı duyuyorum” dedi.

 

 

Atatürk Kültür Merkezi’nde Gümüşhane Günlerini ziyaret eden Bahçeli, tek tek tüm stantları dolaştı, ürünler hakkında bilgi aldı.

 

 

Üç boyutlu fotoğraflardan yapılan tabloları inceleyen Bahçeli, Çay TV’nin canlı yayınına katıldı. Gümüşhane’ye özgü yufka, yoğurt ve cevizden yapılan “Siron” yemeğinin tadına bakan Bahçeli, 5 yaşındaki Nisa Nur Gürer isimli küçük bir kız çocuğunun “Bizim, stanta gelip ayran içer misiniz-” teklifi üzerine, küçük bir bardak yayık ayranı içti. Küçük kızı seven ve “Allah bağışlasın” diyen Bahçeli, ayranı yapanlara “elinize sağlık” dedi.

 

 

 

Vatandaşlarla fotoğraf çektiren Bahçeli, yöresel ürünlerin de tadına baktı.

“ÇEKİLENİ GÖREN YOK!”

Bahçeli, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir gazetecinin, “Alkol düzenlemesini içeren torba yasa, Meclis Genel Kurulu’ndan geçti. Siz destek verdiniz, CHP‘nin itirazları oldu. Nasıl değerlendiriyorsunuz-” şeklindeki sorusu üzerine Bahçeli, alkol kullanımının iyi bir şey olmadığını ve mümkün olduğu kadar en az seviyeye indirmek için gerekli tedbirlerin alınması gerektiğini söyledi.

Bahçeli, “Yetişecek olan özellikle yeni nesli korumak için güzel bir tedbir olarak başlangıç kabul etmek lazım. Sonuçlarını da hep birlikte değerlendirmemiz lazım. Bu bakımdan Genel Kurulun aldığı karara da saygı duyuyorum” diye konuştu.

Teröristlerin sınır dışına çıkmasıyla ilgili olarak da değerlendirme yapan Bahçeli, “Çekileni gören yok. Sadece Hasan Cemal Bey’in ülkeyi terk edişini gösteren bir fotoğraf var. Başka bir şey gözükmüyor” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.