Anasayfa > Türkiye, Yaşam > Bakan Altınok’un Eski Görev Yerinde Vatandaşlarla Güldüren Diyaloğu

05.11.2015 Per, 16:48

Bakan Altınok’un Eski Görev Yerinde Vatandaşlarla Güldüren Diyaloğu

Reklam

İçişleri Bakanı Selami Altınok, bir dönem kaymakamlık görevi yaptığı Serik Kaymakamlığını ziyaret etti. İlçede kendisini tanıyanlarla Bakan Altnok arasında ilginç diyaloglar geçti.

Antalya’da 15-16 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek olan G20 Ekonomi Zirvesi hazırlıklarını incelemek üzere gelen İçişleri Bakanı Selami Altınok, Regnum Carya otelde basına kapalı gerçekleştirilen toplantının ardından ilçeyi gezdi. Antalya’nın Serik ilçesinde 2008 yılında kaymakamlık yapan Altınok, Serik Kaymakamlığını ziyaret etti. Burada Serik Kaymakamı Rıfat Altan ile bir süre görüşen Altınok, kendisinin de yıllar önce burada kaymakamlık görevini yaptığını ve Serik halkını çok sevdiğini söyledi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Serik Belediyesine hareket eden Altınok, mesafenin kısa olması sebebiyle yürüyerek belediye binasına geçti. Yolda kendisini gören esnafla kısa süreli sohbet eden Altınok ile bazı vatandaşlar arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Altınok’u kaymakamlık döneminden tanıyan iki vatandaş, kendisini yoldan çevirip selamlaştı. Çevresindekileri tanıyan Altınok, “Hepiniz yaşlanmışsınız yahu. Vallahi perişan olmuşsunuz. Bu ne rezillik” diyerek espiri yaptı. Altınok ile çevresindekilerin diyalogları gülüşmelere neden oldu.

Selami Altınok daha sonra Serik Belediyesi Başkanı Ramazan Çalık ile birlikte belediye binasına geçerek bir süre görüştü. Ziyaretin ardından belediye binasının önünde hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından Bakan Altınok, Antalya Valiliğine doğru hareket etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.