Anasayfa > Ekonomi, Slayt Haber > Bakan Güllüce: Aşkale Çimentolar Artmalı

12.03.2014 Çar, 13:02

Bakan Güllüce: Aşkale Çimentolar Artmalı

Reklam

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Aşkale Çimento Fabrikası’nı ziyaret ederek bir süre Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik ile görüştü.

 

Bakan Güllüce, Aşkale Çimento’nun hem bölge insanı hem de Türkiye’deki girişimciler açısından örnek alınması gerektiğini vurguladı.
Bayburt’ta yaptığı gezi ve incelemelerin ardından Erzurum’a dönen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, beraberindeki kalabalık heyetle Aşkale Çimento Fabrikası’na geçti.

 

 

Erzurum Milletvekilleri Fazilet Dağcı Çığlık ve Adnan Yılmaz, Ak Parti İl Başkanı Murat Kılıç, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut ve diğer ilgilileri Aşkale Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik karşıladı.

 

 
Bakan Güllüce, burada yaptığı konuşmada Aşkale Çimento’da sağlanan kolektif ruhun herkese örnek olması gerektiğini dile getirerek, “Bu tarz başarılı örnekler ve birliktelikler ne kadar artarsa bölgemiz o kadar fazla kalkınır. Aşkale Çimento özelleşme sonrası takdir edilecek bir başarı göstermiştir. Bizlerde her zaman destekçisi olacağız.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.