Anasayfa > Slayt Haber, Yerel Yönetimler > Başkan Bulutlar, ” “Vatandaş sıkıntıdaysa, ben yatamam”

30.07.2012 Pts, 13:18

Başkan Bulutlar, ” “Vatandaş sıkıntıdaysa, ben yatamam”

Reklam

Palandöken Belediyesi, her ay 23 bin 500 ekmeği daha önce tespit edilen dar gelirli ailelere ulaştırırken ramazan kumanyası için ise 4 bin 500 aileye gıda yardımı dağıtımına başlandı. Başkan Bulutlar, ” “Vatandaş sıkıntıdaysa, ben yatamam”dedi.

 
Ramazan kumanyası dağıtımını gizliliğine büyük önem verdiklerinin altını çizen Palandöken Belediye Başkan Orhan Bulutlar, yardım alan ailelerin teşhirine karşı olduklarını ifade ederek, gıda paketlerinin evlere gecenin ilerleyen saatlerde mahalle muhtarı ile birlikte teslim edildiğini söyledi.

 
Başkan Bulutlar, “Palandöken Belediyesi olarak yıl boyunca ekmek yardımı yaptığımız ailelerin Ramazan kumanyalarını teslim ettik. Dar gelirli ailelerimiz için her ay 23 bin 500 ekmek markası veriyoruz. Ramazan dolayısıyla ekmek dağıtımlarını yüzde 5 ile 10 oranında artırdık. Bizden ekmek yardımı alan ailelerimizin dışında şehrimizin muhtelif semtlerinde ikamet eden dar gelirli ailelerin taleplerini de alarak inceliyoruz. Yürüttüğümüz bu çalışma çerçevesinde Ramazan ayı sonuna kadar en az 4 bin 500 ailemize gıda yardımı ulaştırmış olacağız.” diye konuştu.

 
BAŞKAN BULUTLAR, HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Hayırseverleri ile ihtiyaç sahiplerinin buluştuğu adresin Palandöken Belediyesi olduğunu söyleyen Başkan Orhan Bulutlar,”Belediyemizin de katkılarıyla ramazan ayında yaptığımız bir takım gıda yardımların arkasında ilimizde ve il dışında yaşayan ismini söyleyemediğimiz birçok hayırsever insanlarımızı var. Rahmeti ve bereketi bol olan bu ayda sosyal belediyecilik faaliyetlilerimize omuz veren bizleri yalnız bırakmaya bu hayır yarışında bende varım diyen tüm arkadaşlarıma, dostlarıma ve hayırsever insanlarımıza dar gelirli ailelerimiz adına ve Palandöken Belediyesi adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.