Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Başkan Genç’ten Seçim Değerlendirmesi

01.11.2015 Paz, 20:24

Başkan Genç’ten Seçim Değerlendirmesi

Reklam

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Sadece ülkemizin değil tüm mazlum coğrafyaların umudu olan AK Partimize milletimizin gösterdiği teveccühü sevinçle karşılıyorum” dedi.

Osman Genç yaptığı açıklamada, “1 Kasım seçimlerini huzur ve güven içerisinde tamamlamış bulunuyoruz. Seçim sonuçları halkımızın istikrarı, büyümeyi, gelişmeyi, huzuru tercih ettiğini, AK Parti’yi tercih ettiğini gösteriyor. Sadece ülkemizin değil tüm mazlum coğrafyaların umudu olan AK Partimize milletimizin gösterdiği teveccühü sevinçle karşılıyorum. AK Parti ailesi olarak nasıl ki 7 Haziran seçimlerine saygı göstermiş, halkımızın iradesini başımızın üstünde kabul etmişsek bu seçim sonuçlarının da halkımızın bize yüklediği sorumluluğun bizlerden olan beklentisinin farkındayız.

Ülkemizin aydınlık ve güzel günlere halkımızla birlikte yürüyeceği seçim sonuçları aynı zamanda ülkemiz üzerinde oyun oynamaya kalkan, güven ve istikrarımıza kasteden dış güçlere bir cevap olmuştur. 1 Kasım sonuçlarının halkımıza hayırlı olmasını temenni ederim” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.