Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Başkan Kutlu, Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

03.11.2015 Sal, 14:49

Başkan Kutlu, Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

Reklam

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, istikrarı korumak ve istikbalimiz için 1 Kasım seçimlerinde milletin üzerine düşeni yaptığını vurguladı.

Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, bütün Türkiye ve Adıyaman’da halkın istikrarın huzurunu yaşadığını ve 7 Haziran’dan sonra ülke genelinde olan tedirginliğin ortadan kalktığını kaydetti.

Adıyaman halkının AK Parti’ye ülke ortalamasının 20 puan üzerinde bir destek verdiğini dile getiren Başkan Kutlu, “Her şeyden önce bu teveccühü gösteren Adıyaman halkına da, Türkiye halkına da teşekkür ediyorum. Burada verilen oylarda isimlerin, resimlerin çok önemi olmadığı herkesin kendilerini, ailesini, çocuklarının geleceğini ve Türkiye’nin istikrarını düşünerek oy kullandıklarını görüyoruz. Halk üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmiş ve istikrarı sağlamıştır. Bundan sonra bize düşen en güzel şekilde hizmet etmektir. İnşallah yapacağımız hizmetlerle halkın karşında mahcup olmaz ve güzel bir çalışma ortaya koyarız. Allah’ın izniyle partimize de, hükümetimize de Adıyaman genelinde yerel yöneticilerimize de güveniyoruz; mahcup olmayacağımıza inanıyoruz. Bundan sonra daha bir şevkle, daha bir gayretle, daha bir yüksek moral ile halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Başkan Kutlu konuşmasının devamında, “Adıyaman bazında düşündüğümüz zaman, Adıyaman bir kez daha istikrardan yana olduğunu Türkiye’nin birlik ve beraberliğinden yana olduğunu göstermiştir. Adıyaman halkına ne kadar hizmet yapsak azdır. İnşallah en üst düzeyde hizmet etmeye devam edeceğiz. Belediye olarak da bundan sonra hizmetlerimizi daha da yoğun bir şekilde arttırmaya devam edeceğiz. Halkımızı huzurlu ve mutlu bir şekilde gördüğümüz zaman bizde bunun içerisinde olacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.