Anasayfa > Slayt Haber, Yerel Yönetimler > Başkan Sekmen, yatırımları gezdi

07.04.2014 Pts, 10:04

Başkan Sekmen, yatırımları gezdi

Reklam

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kurumun kent genelinde yürüttüğü yatırımları yerinde inceledi.

 

İlgili daire başkanlarının da katıldığı gezide Başkan Sekmen, yatırımların gerçekleşme oranları, proje ve maliyet giderleri hakkında bilgi aldı. Havuzbaşı Katlı Otoparkı ve Rekreasyon Alanı, Numune Çok Katlı Otoparkı ve Rekreasyon Alanı ile Olimpiyat Parkı’nı gezen Sekmen, devam eden projelerin en kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

 

 

“Belediyemizin yürüttüğü yatırımları yerinde inceleyerek projelerin son durumu hakkında bilgi aldım” diyen Sekmen, şöyle devam etti: “Şuanda büyükşehir belediyemiz tarafından yürütülen çok sayıda proje var. Bunlar, farklı gerçekleşme oranlarına sahiptir. İnşallah, 2014 yılı itibariyle bu yatırımlar tamamlanarak bir bir hizmete açılacaktır. Öte yandan, artık il geneline hizmet vereceğimizden, bütün daire başkanlıklarımız ve hizmet birimlerimiz yeni çalışma düzenine kısa sürede adapte olacak ve Büyükşehir’i, il genelinde her noktada ürettiği hizmetle görmeye başlayacağız.”

 

Geziye Genel Sekreter Deniz Köken, Genel Sekreter Yardımcısı Dursun Ali Kırmızıtaş, İhaleler Daire Başkanı Mürsel Özarpalı da katıldı

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.