Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Başkan Üzülmez, “Kartepe’ye Değer Katan Çalışmalar İvme Kazanacak”

03.11.2015 Sal, 14:01

Başkan Üzülmez, “Kartepe’ye Değer Katan Çalışmalar İvme Kazanacak”

Reklam

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe’ye değer katan çalışmaların ivme kazanacağını belirtti.

Kartepe Belediyesi’nin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak başlattığı çalışmalarla Dumlupınar mahallesi Sakıp Sabancı caddesi üzerindeki yol iyileştirme düzenlemeleri hızla devam ediyor. Ekipler, fabrikalar yolu ile ilçe merkezine bağlantıyı sağlayan ana arter güzergah olan Sakıp Sabancı caddesi üzerinde aşınma asfalt serimini tamamladı. Yaya kaldırımı, yağmur ızgaraları ile güzergaha binder ve aşınma asfalt serilmesi ile ilçeye değer katan bir çalışma daha tamamlanmış olacak.

Asfaltlama çalışmalarını yakından takip eden Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, yol iyileştirilmesi yapılan güzergahta Dumlupınar mahalle Muhtarı İbrahim Kır ile mahalle sakinleri de ile birlikte ekiplere kolaylıklar diledi. Cadde üzerinde gerçekleşen asfalt serimleri ile ilçe halkına şık ve güvenli yollara kavuşturduklarını belirten Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirilen düzenlemeler ile ilçe yolları şık ve güvenli bir görünüme kavuşuyor. Bu düzenlemeler halkımıza daha kaliteli bir yaşam standardı sağlamak için yapılan hizmetlerden bir tanesidir” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.