Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Belediye Çalışıyor, Alaşehir Güzelleşiyor

03.11.2015 Sal, 8:48

Belediye Çalışıyor, Alaşehir Güzelleşiyor

Reklam

Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kış aylarının tam anlamıyla etkisini göstermeden ulaşılabilecek tüm mahallelerde asfalt kaplama ve roadmix çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Fen İşlerine bağlı ekiplerin yürüttüğü çalışmalarda Çağlayan Mahallesi, Killik Mahallesi, Serinyayla Mahallesi ve Gümüşçay Mahallesinin bozulan yollarında, Piyadeler Mahallesi ile Toygar Mahallesinin bağlantı yolunda ve ilçeye bağlı Yuvacalı Mahallesi ile Hayallı Mahallesinin bağlantı yolunda çalışmaların son aşamaya geldiği öğrenildi.

Alaşehir Belediyesi, Fen İşleri Müdürü; Emin Dikici, “87 mahalleli bir Alaşehir’in hangi mahallesi olursa olsun ve bu ilçenin halkıdır ve hiç bir vatandaşımızın bir diğerinden farkı yoktur. Bu sebepten her vatandaşımıza eşit hizmet düsturu ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz” dedi.

Dikici ayrıca çetin kış şartları öncesi ulaşımda problem yaşanan bütün mahallelerin yol sıkıntısını çözmek için büyük bir çaba sarfettiklerini ve çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini ifade etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.