Anasayfa > Slayt Haber, Yazar > Bir Belediye Düşünüyorum…

21.04.2014 Pts, 19:59

Bir  Belediye Düşünüyorum…

Reklam

Bir belediye düşünün…

GEYİK sohbetlerinin had safha da olduğu

Bir belediye düşünün…

Aslı görevini bir kenara bırakıp, farklı işlerle uğraşan…

Bir Belediye düşünün

Emeklilik adetinin olmadığı…

 

 

Bir belediye düşünün…

Kahvede gezer gibi ellerde sigaralarla koridor koridor gezilen…Hatta tütün bile sarılan !

Bir belediye düşünün…

Daire başkanı kadrosu alan, fakat yaptığı geceyi kendi bile unutan

Bir belediye düşünün beyler !

Yıllardır yatan…

 

 

 

Ve bu belediyenin içerisinden bugün çıkan çatlak sesler nerede ise Erzurum’u sarmaya başladı.Çünkü ; On yıldır saltanat yaşatan Ahmet Küçükler, bugün koltuğunu devretti.Yüce halk, Mehmet Sekmen’i başkan olarak seçti.Başkan Sekmen’in gelişi ile de kolları sıvadığı aşikar…Bu durum da inanın kim gelse aynısını yapar.Eğer ki gerçekten başarılı olmak istiyorsa…

 

 

 

Hatırlarsınız ki Yüce Türkiye Cumhuriyet’i hakanı Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyet’i kurarken Cumhuriyet’e yönelik ilk adımları öncelikle kendi atmış, sonra ise çevresini bu şekil de yönlendirmiştir.Önce bunu kendi ve çevresi uygulamasa halkın kafasında takdir edersiniz ki soru işaretleri olacaktı.Ve belki de aksi durumda sağlıklı bir adım atılamayacaktı.

 

 

 

Şimdi Büyükşehir Başkanı Mehmet Sekmen…Gelişim ve değişim sözleri adıyor her fırsatta. Ne güzel ! Lakin ; Erzurum şehrinde değişim ve gelişim uygulamadan, daha önce dediğim gibi evvela çevresine bakmalı. Demem o ki şuan Erzurum şehrinden önce Erzurum belediyesin de ciddi adımlar atılmalı.Ciddi adımlar atılmalı ki başarı yakalansın ! Çalışmayanlar yüzünden çalışanlarda yok olmasın.Çünkü çalışanların yok olmasının en büyük zararı başta Başkan Sekmen’e sonra ise Erzurum’adır.

 

 

 

Altmış beş yaşına gelmiş, kadrosunu ordan oraya taşıyan, maalesef ki arkadaşları vesilesi ile belediyede yer alan ve geyik sohbetinden başka hiçbir şey yapmayan kişilerin Erzurum Büyükşehir Belediye’sin de işi olmamalı, hele ki üst makamlar da hiç olmamalı.

 

 

 

Yıllardır siyasetin içerisinde olan Başkan beyin aşağı yukarı kimden ve kimlerden bahsettiğimi tahmin ettiğini düşünüyor, bu konuda gereğini yapacağını umuyorum.

 

 

Bir Belediye düşünmek istiyorum… DÜŞÜNCE DE KALMAYAN.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.