Anasayfa > 5'li Üst Haber, Türkiye > ‘Böyle gitmez’ feryadı

03.08.2012 Cum, 2:58

Reklam

Diyarbakır Lice’de şehit düşen Üstçavuş Ahmet Ünver’le, Uzman Çavuş Nuri Akdemir memleketlerinde toprağa verildi. Ahmet Ünver’in acılı babası, “Artık çaresi bulunsun, bu böyle gitmez” dedi.

 

 

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan astsubay üstçavuş Ahmet Ünver’le Komando Uzman Çavuş Mehmet Nuri Akdemir memleketlerinde toprağa verildi. Ahmet Ünver’in (28)

 

 

Mersin’deki cenaze törenine, şehidin ailesi ve vatandaşlar katıldı. Şehidin cenazesi, öğle namazını müteakip Mersin Müftüsü Ali Melek tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Silifke Kalesi’nin karşısındaki asri mezarlıkta toprağa verildi. Ahmet Ünver’in babası Durmuş Ünver de, ‘’Hükümet, muhalefet birleşip teröre bir çare bulsun. Bu böyle gitmez’’ dedi.

 

 

Bayramda düğün yapacaktı

Şehit Jandarma Komando Uzman Çavuş Mehmet Nuri Akdemir de, memleketi     Kilis’te gözyaşları arasında toprağa verildi. şehit Nuri Akdemir’in, Aysel Akdemir’le resmi nikâhlı olduğu, düğünlerini Ramazan Bayramı’nda yapmayı planladıkları öğrenildi. Hafta başında Aysel Akdemir’le resmi nikahı gerçekleştirilen ve Ramazan Bayramı’nda da düğünü planlanan şehit Mehmet Nuri Akdemir’in cenazesine aile-si ve çok sayı-da vatandaş katıldı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.