Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Bucak’ta Kanalizasyon Çalışması

03.11.2015 Sal, 13:49

Bucak’ta Kanalizasyon Çalışması

Reklam

Burdur Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, alt yapıdan üst yapıya kentte önemli yatırımlara imza atttıklarını söyledi.

İlçenin her noktasında çalışma yapan belediye ekipleri, yağmur suyu, kanalizasyon ve içme suyu çalışması gerçekleştirerek “Güçlü Altyapı”, “Mutlu Bucak” idealini gerçekleştirmeye çalışıyor. Ekipler Barbaros Mahallesi 2217., 2231. ve 2039. sokaklarda kanalizasyon çalışması, gerçekleştiriyor.

Bucak’ın altyapısına önemli yatırımlar yaptığını belirten Belediye Başkanı Mutlu; “Göreve gelir gelmez kent için belki de yapılması çok zor olan, çok büyük cesaret isteyen yatırımların başında gelen altyapıdan işe başladık. Çünkü altyapı çalışmaları bittikten sonra bir kenti güzelleştirmek, o kentin üst yapısına yatırım yapmak kolaydır. Önemli olan altyapıyı değiştirebilmektir. Bizler ilçemizin geleceğini yaptığımız yatırımlar ile garanti altına alıyoruz. Altyapı yatırımlarımız bittiğinde daha modern bir kentte, altyapı, su sorunun olmadığı bir ilçede yaşamımızı sürdüreceğiz. Bucak halkı her şeyin en güzeline, en iyisine layıktır ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.