Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Yerel Yönetimler > Bulutlar, personeliyle buluştu

31.07.2012 Sal, 14:11

Bulutlar, personeliyle buluştu

Reklam

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Meclis üyeleri, Muhtarları, ilçe de bulunan kamu kurumlarının idarecilerinden sonra belediye personelleri ile iftarda buluştu. Başkan Bulutlar, Erzurum Şehitler Parkın da verdiği iftar yemeğine Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, belediye bünyesinde çalışan işçi ve memurlar katıldı. Belediye çalışanları ile birlikte aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Ramazan Bayramına da hep birlikte ulaşabilmeyi diledi.
BULUTLAR,” SOSYAL BELEDİYECİLİĞE ÖNEM VERİYORUZ”
Ramazan ayının birlik, beraberlik, kaynaşma ve paylaşma ayı olduğunu belirten Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Ramazan ayı’nda zengin fakir gözetilmeksizin aynı sofralarda oruçlar açılarak birlik ve beraberliğin pekiştiğini söyledi.
Mümkün olduğunca ihtiyaç sahipleri ve yardıma muhtaç vatandaşlara el birliği ile destek olunması gerektiğini belirten Bulutlar , “Veren el alan elden üstündür” dedi. Belediye Başkanı Bulutlar,” Ramazan ayı rahmet, mağfiret, bereket ve kurtuluş ayıdır. Belediye olarak hem çalışanlarımızı hem de evinde iftar edemeyen vatandaşlarımızı düşünerek Palandökenin iki ayrı noktasında iftar çadırı kurduk. Her çadırımızda yaklaşık 600 kişiye iftar yemeği vermek suretiyle iki çadırda toplam 1250 kişiye iftar yemeği veriyoruz. 3 ramazandır çeşitli etkinliklerle vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. 4 bin 4 bin 500 aileye belediyemizin ve hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla gıda yardımı yapıyoruz. Bizler yerel yöneticiler olarak her alanda paylaşmayı öne çıkarıyoruz. Etkinlik alanımızı bu yıl geniş tutarak Palandökenlilerin ilgisine mazhar olduk. Ramazanın ruhuna uygun olarak tüm insanımızla iç içe olmaya gayret ediyoruz. Sosyal belediyeciliğin gerekliliğini yerine getiriyoruz ve mümkün olduğunca mütevazı sofralarda iftar ederek, zengin fakir gözetmeksizin aynı sofrada iftar etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bereketli ve huzur dolu bir Ramazan geçirmenizi dileyerek bayrama da hep birlikte erişmeyi diliyorum.”dedi.
Bulutlar, İftarın ardından her akşam farklı bir etkinliğin yaşandığı Palandöken Aile Çay Bahçesin de ise Ramazanın ruhuna ve manevi havasına uygun etkinliklerin tüm hızıyla devam ettiğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.