Anasayfa > 5'li Üst Haber, İz Bırakanlar > Cezmi Polat Erzurum’da

16.03.2014 Paz, 21:17

Cezmi Polat Erzurum’da

Reklam

Milliyetçi Hareket Partisinin efsane isimlerinden eski Erzurum MilletvekiliCezmi Polat‘ı yaklaşık 500 araçlık konvoyla Erzurum Havalananından alan partililer büyük coşku içerisinde “Efsane Başkan Sen Bizim Her şeyimizsin” sloganıyla karşıladılar.

Havalananından uzun bir araç konvoyuyla ve bar ekibi gösterisiyle karşılanan Cezmi PolatMilliyetçi Hareket Partisi Palandöken Belediye Başkan adayı Ahmet Kazanç’ın seçim koordinasyon merkezine gidene kadar trafikte zor anlar yaşandı.

Seçim Koordinasyon Merkezinde küçük bir konuşma yapan Cezmi Polat, “Bugün bizi ülkücü kardeşlerimiz karşılayarak büyük bir teveccüh göstermişlerdir. Hepinizi çok seviyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Partimizin Palandöken adayı Ahmet Kazanç’ın seçim çalışmalarına katkı vermek amacıyla Ankara‘dan geldim. Mahalli İdareler Seçimleri bitene kadar partimiz için çalışacağız” dedi.

Palandöken Belediye Başkan Adayı Ahmet Kazanç ise, “Bugün seçim koordinasyon merkezimize katılımıyla bizleri şereflendiren eski milletvekilimiz, gönüllerin başkanı Cezmi Polat başkanıma saygılarımı sunuyorum. Katılımıyla bizim yüzümüzü güldürdü. Mevlam da onun her daim yüzünü güldürsün” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.