Anasayfa > 5'li Üst Haber, Siyaset > Çığlık, sorun dinledi

06.08.2012 Pts, 11:23

Çığlık, sorun dinledi

Reklam

AK Parti Erzurum Milletvekili Fazilet Dağcı Çığlık,Taşmağazalar Caddesi’nde bulunan esnafı ziyaret etti.

 

 
Çığlık, ramazan ayına özgü program düzenleyerek, halkın sorunlarını dinlediklerini söyledi. Esnaf ziyaretlerinde esnafın yaşadığı sorunları ele aldıklarını belirten Çığlık, şunları söyledi: “Esnafımızın ve halkımızın memnuniyeti bizleri de memnun etmektedir. Bu yaptığımız ziyaretler şikayetlerin, istek ve taleplerin dinlenmesi sorunların giderilmesi yönünde faydalı ziyaretlerdir. Gördüğümüz ve dinlediğimiz kadarıyla halkımız istikrardan yana, bizlerde çalışmalarımızı halkımızın refahı ve mutluluğu için yapıyoruz. Elimizden gelenin daha fazlası yapmak için çaba sarf ediyoruz. Ramazan ayında ilçelerimizde de programlar düzenleyerek, halkımızın sorunlarını dinledik” Bir süre esnafla sohbet eden Çığlık, esnafın sorunlarıyla ilgili notlar aldı.

 

 
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile geterin esnaflar , milletvekili Çığlık’a duyarlılığından dolayı teşekkür etti.
Ziyarete Çığlık’a, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ebubekir Aydemir, Dursun Yıldız, Sevgi Acar, AK Parti Yakutiye İlçe Başkan Yunus Şahin eşlik etti.

 

 
Çığlık daha sonra İspir ilçesine bağlı Yeşilyurt Köyünde ayı saldırısına uğrayan Mustafa Korkmaz’ı tedavi gördüğü Erzurum Bölge Eğitim Hastanesinde ziyaret ederek, sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.