Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > ÇÜ Tıp Mezunları 30 Yıl Sonra Buluştu

02.11.2015 Pts, 9:00

ÇÜ Tıp Mezunları 30 Yıl Sonra Buluştu

Reklam

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi 1979-1985 yılı mezunları uzun 30 yıl aradan sonra bir araya gelerek hasret giderdi.

ÇÜ Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ferdi Tanır, Çocuk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Derya Altıntaş ve akademisyenlerin katkılarıyla Balcalı Hastanesi Hipokrat Konferans Salonu’nda düzenlenen organizasyon oldukça duygusal anlara sahne oldu.

Eski günleri yad etme adına, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Seval Güneşer ile Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sabahattin Hacıyakupoğlu toplantıya katılarak o yılların anısına birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından Prof. Dr. Ferdi Tanır veProf. Dr. Derya Altıntaş, hocalara birer teşekkür plaket takdim etti.

ÇÜ Kayıkhanesinde öğle yemeği yiyen mezunlar, kampüs turuna çıkarak Üniversitenin son halini görmenin heyecanını birlikte yaşadılar. Ardından da Adana ve Mersin’in tarihi ve güzel yerlerini de ziyaret ettiler.

Üç gün süren etkinlik boyunca bol bol fotoğraf çekimi de yapan Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi 1979-1985 mezunları, birlikteliklerini toplu fotoğraf çekimi ile ölümsüzleştirdi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.