Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Derbi Talihlisine Kaptandan İmzalı Pazu Bandı Ve Forma

04.11.2015 Çar, 8:48

Derbi Talihlisine Kaptandan İmzalı Pazu Bandı Ve Forma

Reklam

Passolig’in Adana derbisine özel olarak düzenlediği kampanya kapsamında bir taraftar, Adana Demirspor kaptanı Oğuz Dağlaroğlu ile sohbet etme fırsatı bulup, imzalı pazu bandı ve forma hediyesi aldı.

Adana Demirspor ile Passolig’in 24 Ekim tarihindeki Adana derbisine özel olarak düzenlediği kampanyanın talihlisi belli oldu. Derbide tribünlerde yerini alarak Adana Demirspor’u yalnız bırakmayan taraftarlar arasından seçilen, Adana Demirspor Passolig Kart sahibi taraftar Merve Kalkan, bugün antrenman öncesi 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu’nda Adana Demirspor Kaptanı Oğuz Dağlaroğlu ile bir araya geldi.

Kaptan Dağlaroğlu, “Talihlinin kadın olması, bu kampanya kapsamında daha anlamlı oldu. Kadın taraftarların artmasıyla, tribündeki çirkin tezahüratların da azalacağına inanıyorum” dedi.

Merve Kalkan, hem futbolcumuz ile tanışma ve sohbet etme fırsatını yakaladı hem de derbi hatırası olarak imzalı pazu bandı ve forma hediyesini aldı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.