Anasayfa > Ekonomi, Gündem > Doğa Sigorta, Acente Ve Brokerlarıyla Kıbrıs’ta Buluştu

03.11.2015 Sal, 12:24

Doğa Sigorta, Acente Ve Brokerlarıyla Kıbrıs’ta Buluştu

Reklam

Doğa Sigorta, acente ve brokerleri için düzenlediği kampanya sonucunda geziye katılmaya hak kazanan acenteleri ve brokerleri 23-25 Ekim 2015 tarihleri arasında Kıbrıs’ta buluşturdu.

Doğa Sigorta, 01.07.2015-30.09.2015 tarihleri arasında acenteleri ve brokerleri için düzenlemiş olduğu kampanya sonucunda hedeflerini gerçekleştiren 23 acentesini, 23-25 Ekim 2015 tarihleri arasında Kıbrıs’a götürdü. Doğa Sigorta Acenteler, Satış ve Pazarlama Grup Müdürü F. Reyhan Şensoy gezileriyle ilgili “Kıbrıs gezimize grup müdürleri, bölüm müdürleri olmak üzere toplam 30 kişi katıldı. Gösterdikleri yüksek performans ve elde ettikleri başarı sonucunda Kıbrıs gezisiyle ödüllendirilen acenteler, brokerler üç gün süren gezide bölgelerin tarihi dokusunu ve kültürel zenginliklerini görme şansı elde etti. Gezi boyunca, Boğaz Şehitliği (Kıbrıs’taki en büyük şehitlik-1974 dönemi), Barbarlık Müzesi, Yeşil Hat Sınırı ve ara bölgenin görünümü, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Tarihi Girne Kapısı, Büyük Han (Ada’daki ilk Osmanlı eseri), Selimiye Camii (St. Sophia Katedrali), Kapalı Maraş Bölgesi, Eski Magosa Surlar ve Kaleiçi, Namık Kemal Zindanı, Lala Mustafa Paşa Cami (St. Nicholas Katedrali) gibi bölgenin tarihi mekanları gezildi ve bolca alışveriş yapma için zaman buldular” dedi.

Kıbrıs’ta Doğa Sigorta acenteleri ve brokerleri etkileyen en önemli yerlerin başında gele 1974 Kıbrıs Barış Harekâtında şehit düşen subay, astsubay, erbaş ve erler anısına inşa edilmiş şehitliğin olduğunu belirten Şensoy, “Önümüzdeki dönemde Doğa Sigorta’nın acenteleri ve brokerleri için benzer etkinlikler düzenlemeye devam edecek” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.