Anasayfa > Eğitim > Eğitim Dünyasında Yeni Ortaklık

02.11.2015 Pts, 9:00

Eğitim Dünyasında Yeni Ortaklık

Reklam

Eğitim dünyasında online öğrenime artan ilgi sonucunda Holmwood’s Online Learning ile Limasollu Naci Öğretim Yayınları yeni bir ortaklığa imza attı.

Türkiye’de uzaktan eğitim alanında online İngilizce kursları imkanı sunan Limasollu Naci Öğretim Yayınları ile okullar için online eğitim materyalleri ve kurs imkanı sağlayan Hollanda firması Holmwood’s Online Learning güçlerini ve tecrübesini birleştirdi. Holmwood’s Türkiye adını alan firma, Türkiye’de ilkokul ortaokul, üniversite ve uzaktan kişisel eğitim kursları alanında hizmet verecek.

EN YENİ, EN GELİŞMİŞ İNGİLİZCE EĞİTİM İMKANLARI TÜRKİYE’DE

Türkiye’de 60 yıllık bir geçmişe sahip olan Limasollu Naci Öğretim Yayınları yabancı dil eğitim setleri alanında hizmet veriyor. Gelişen modern eğitim metotlarını öğrencilere sunma çabasında olan firma, Holmwood’s Online Learning ile yaptığı işbirliği sonucunda yeni, eğlenceli ve etkili bir online eğitim metodunu Türkiye’nin hizmetine sunuyor.

ÖĞRETİCİ VİDEOLAR İLE EĞLENEREK İNGİLİZCE ÖĞRENME İMKANI

Oluşturulan yeni eğitim metodunun temelini özel hazırlanmış videolar oluştururken, bu videolarda uzman İngilizce öğretmenleri, öğrencilere, İngilizce grameri seyrederek öğretmeyi amaçlıyor. Bunun yanı sıra ilginç olayların konu edildiği yardımcı videolar, öğrencilerin hem kültürlerini arttırmasını hem de severek, eğlenerek İngilizce öğrenmesini sağlıyor.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.