Anasayfa > Ana Manşet, Siyaset, Yerel Yönetimler > Erdoğan için destek turunda

04.08.2014 Pts, 11:49

Reklam

Cumhurbaşkanı seçimine günler kala Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, ilçe teşkilatı ve Meclis üyelerin den oluşan bir heyet ilçede esnafı ziyaret ederek Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için destek istediler. 

 


10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin Türkiye için dönüm noktası olacağını belirten AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, “Yeni bir Türkiye, Cumhurbaşkanımız ile olacaktır. 11 Cumhurbaşkanının yarısı askerdir. Diğerleri meclis tarafından seçilmiştir. Millet ilk defa kendi Cumhurbaşkanını seçecektir. Halkımız ilk defa bir Cumhurbaşkanını kendi iradesi ile seçecek. Türk demokrasisi için bir dönüm noktası olan bu seçimlerde Palandöken halkının 30 Mart’ta verdiği desteğin aynısını 10 Ağustos’ta da vereceğinden eminim. Cumhurbaşkanı adayımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek olacağız” dedi.

 


Cumhurbaşkanı seçimi ile birlikte yeni bir miladın başlayacağını belirten Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar ise, “Şimdi yeni bir milat başlatmak için önemli bir seçim daha var. 12 yıldır ülkemiz için gecesini gündüzüne katan, halkın takdirini her zaman alan Başbakanımızın Cumhurbaşkanı olması için bizlere büyük bir görev düşmektedir. İnşallah yine hep birlikte bu büyük lidere destek olacağız. Palandöken ve Erzurum her zaman Başbakanına verdiği destekle adından söz ettirmiştir yine ettirecektir. Halkın ilk defa kendi Cumhurbaşkanını seçeceği bu seçimlerde Türkiye demokrasisi için önemli bir seçimdir. Demokrasi için atılan bu önemli adımda daha aydınlık ve daha huzurlu bir Türkiye için hep birlikte Başbakanımıza sahip çıkacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.