Anasayfa > Magazin > Erol Günaydın Hastaneye Kaldırıldı

15.07.2012 Paz, 22:39

Erol Günaydın Hastaneye Kaldırıldı

Reklam

Bodrum’da tatilini geçiren ünlü sanatçı Erol Günaydın ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı…

 

Tatil için Bodrum’a gelen Türk sinema ve tiyatrosunun ünlü isimlerinden 79 yaşındaki Erol Günaydın, akrabası ve yardımcısı 48 yaşındaki Fatma Gülcemal’in  çağırdığı ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesi’ne getirildi. Günaydın’ın tatilini geçirdiği sahilde sabah aniden yürüyememe ve ayakta durma zorluğu ile karşılaştığı ve yaklaşık iki hafta fizik tedavi göreceği öğrenildi.

 

“HASTANE PENCERESİNDEN BODRUM ÖZLEMİMİ GİDERİYORUM”

 

Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan ve Başhekim Op. Dr. Oğuz Şahin’in odasında ziyaret ettiği Günaydın, hem yakınlarına selam gönderdi hem de denizden uzak kaldığı için içinin burkulduğunu söyledi. Günaydın, “Tatil için geldiğim Bodrum’da birden yürüyememeye ve ayakta duramamaya başladım. Hastaneye getirildim. Herkes plajda ve sahilde denizi girerken, ben hastane penceresinden Bodrum özlemini gideriyorum. Çocukları çok seviyorum, onlar için Akbaba tiyatrosu ile Anadolu’yu karış karış gezdim, tedaviden sonra yine onlarla birlikte olacağım” dedi.

 

“SAĞLIK DURUMU İYİ”

 

Kaymakam Gödekmerdan ise “Hastaneye getirilen sanatçımız için ne gerekiyorsa yapılacak, inşallah tedavi süresinin sonunda birlikte denize girip yüzeceğiz” dedi. Günaydın’ın doktoru Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Fatma Kılıç’ın üstlendiğini belirten Başhekim Şahin ise “Bacak adalelerindeki güçsüzlük nedeni ile yürümekte ve ayakta durmakta güçlük çeken sanatçımız için iki haftalık fizik tedavi ve güçlendirme programı uygulayacağız, şu anda sağlık durumu iyi” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.