Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Spor > Erzurum Gençlikspor şampiyon

02.06.2013 Paz, 20:46

Erzurum Gençlikspor şampiyon

Reklam

Erzurum’da yapılan Minikler Buz Hokeyi Ligi’nde şampiyon olan Erzurum Gençlikspor, Kocaeli yolcusu. Minik hokeycilerin hedefi Türkiye şampiyonluğunu kazanmak.

 
Erzurum Gençlikspor Minik Buz Hokeyi takımı erkeklerde şampiyon oldu. Mavi-beyazlı hokeyciler, Erzurum’u Kocaeli’nde yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’nda temsil edecek. Antrenör Ömer Kantar yönetiminde il şampiyonluğunu kazanan Erzurum ekibi, gözünü Türkiye şampiyonluğuna dikti. Erzurumlu minik hokeyciler şimdiden Türkiye şampiyonluğu sözü verirken, Antrenör Ömer Kantar da, Kocaeli’ye şampiyonluk parolası ile gideceklerini ve bunda da başarılı olacaklarını söyledi.

 

 

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar ile Kulüp Başkanı Memduh Ceyhan’ın destekleri ile alt yapıda Erzurum’un önemli bir ivme kazandığını belirten genç çalıştırıcı, bunun meyvelerini Kocaeli’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında toplayacaklarını söyledi. Kantar, “Türkiye şampiyonluğu kupasını Erzurum’a getirmek için mücadele edeceğiz ve bunu başaracağız” dedi.

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

selami yıldırım

Çocuklar gözlerinizden öpüyorum. Daha nice başarılar dilerim.

02.06.2013, 21:06