Anasayfa > Slayt Haber, Yaşam > Erzurum kadınına özel

14.08.2012 Sal, 16:05

Reklam

Erzurum Alışveriş Merkezi Kadınlar Kulübü üyeleri Erzurum Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi’nde kendilerine özel gerçekleştirilen Ramazan programında buluştular.
Müşteri sadakatini sağlayan ve yapmış olduğu organizasyon ve aktivitelerle sadakati perçinleyen Erzurum AVM , 13 Ağustos 2012 tarihinde kendi bünyesinde bulunan Kadınlar Kulübü üyelerine özel bir program hazırlayarak onları bir araya getirdi. Adreslerine postalanan davetiyelerle organizasyondan haberdar olan 450 Kadınlar Kulübü üyesi Erzurum AVM’nin kendilerine özel düzenlenen programına katıldı.

 
Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan ve Tasavvuf Musikisi eşliğinde yapılan Sema Gösterisi ile devam eden programın sonunda ise Hz. Muhammed (SAV) ‘e ait Sakal-ı Şerif ziyarete açıldı. Diyanet-Sen ( Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası ) yetkilileri aracılığıyla ziyarete açılan Sakal – ı Şerif oldukça yoğun ilgi gördü. Dokunup dualar eden Kadınlar Kulübü üyeleri ise gözyaşlarına hakim olamayarak böyle bir imkanın kendilerine sunulmasından ve Peygamber efendimize olan hasretin bir nebze olsun dindirilmeye çalışılmasından oldukça memnun olduklarını dile getirdiler.

 

 
İlklerin gerçekleştirildiği yaşam merkezi olan ve bünyesindeki kulüpleri sürekli dinamik tutarak onlarla bir arada olmanın mutluluğunu yaşayan Erzurum AVM Müdürü Kemal Ünal, “Sayıları 3000’e yaklaşan kulüp üyelerimizle bugün çok özel ve anlamlı bir organizasyonda tekrar bir araya geldik. Onlar , bizim özel müşteri statümüzde ve yaşadığımız her özel anı onlarla paylaşmak istiyoruz. Mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmışken onları Sevgili Peygamberimiz’in Sakal – ı Şerif’i ile buluşturmak istedik. Katılımın çok, tepkilerin olumlu yönde olması ise doğru bir iş yaptığımızın göstergesi. Ben bizleri yalnız bırakmayan bütün üyelerimize ve bizden yardımlarını esirgemeyen Diyanet-Sen yetkililerine sizin aracılığınızla tekrar teşekkür eder, bu vesileyle Ramazan bayramlarını kutlarım “ dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.