Anasayfa > 5'li Üst Haber, Yaşam > Erzurumlu Makinacılara iftar

31.07.2012 Sal, 14:21

Erzurumlu Makinacılara iftar

Reklam

Makina Mühendisleri Odası Erzurum İl Temsilciliği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Erzurum’da MMO şubesine kayıtlı çok sayıda bürokrat, akademisyen ve özel sektörde çalışan makine mühendisi bir araya geldi.

 
Xanadu Otelde verilen iftar yemeğinde konuşan MMO Erzurum İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Başkanı Doç. Dr. Bayram Şahin, Erzurum temsilciliğinin tarihindeki en büyük katılımlı bir faaliyetini hep birlikte gerçekleştirdiklerini söyleyerek Erzurum’da makine mühendislerinin birlik, beraberlik içerisinde hızla kurumsallaşmakta olduğunu belirtti.

 
Kişilerin gidici ancak kurumların kalıcı olduğunu vurgulayan Şahin “Erzurum’a ve meslektaşlarımıza katkılarımızla tüm mühendisler olarak bu kubbede hoş sada bırakmaktan başka gayemiz yok. Bu anlamda çabamız her türlü taassubu bir tarafa bırakıp birlik beraberlik içinde meslek taassubunu dikkate alarak meslektaşlarımızın bilgi birikimini artırmak, dayanışma ruhuyla bu güzel Şehir Erzurum’a hizmet etmektir.” dedi.

 
Sivil toplum kuruluşlarında görev almanın fedakarlık gerektirdiğini söyleyen MMO Erzurum İl Temsilcisi Doç. Dr. Bayram Şahin, “Karayollarında küçük bir ofiste başlayan serüvenimizde bugün şube olacak potansiyele ulaşmış bulunmaktayız. O günden bu zamana gelene kadar, sadece gönüllülük anlayışıyla hizmet etmiş olan eski başkanlarımız ve ekiplerindeki tüm meslektaşlarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum.” dedi.
Trabzon Şube Başkanı Şaban Bulbül ise Erzurum’un Trabzon şubenin gönlünde her zaman bir yeri olduğunu her çağrıldıklarında koşa koşa geleceklerini bu programa da 7 kişiyle katıldıklarını söyledi. Erzurum’un meslek odası faaliyetlerinde her geçen gün daha da büyüdüğünü ifade eden Bülbül, “Trabzon şube olarak elimizden gelen her türlü katkıyı yapmaya her zaman hazırız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.