Anasayfa > Kültür-Sanat, Slayt Haber > Erzurum’u fotoğrafladılar

04.11.2012 Paz, 17:13

Reklam

Erzurum’da Fotoğrafçılık Kulübü tarafından düzenlenen etkinlikle sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden toplanan amatör ve profesyonel fotoğrafçılar Atatürk Üniversitesi içerisinde birbirinden güzel sonbahar kareleri çektiler.

 
Erzurum’da fotoğrafa ilgi duyan çoğunluğu üniversite öğrencisi amatör ve profesyonel fotoğrafçılar, bugün düzenlenen etkinlikle Atatürk Üniversitesi yerleşkesinde toplandılar. Fotoğrafçılık Kulübü’nce organize edilen etkinlikte sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden katılımcıların bir araya gelmeleri sağlandı. Bu sene Erzurum’a kışın geç gelmesi sonbaharın da uzun sürmesini fırsat bilen 100”e yakın fotoğrafçı, birbirinden güzel kareleri çekmeninin keyfini yaşadı.

 
Fotoğrafçılık Kulübü sorumlusu Burak Yorulmaz, “Bugün böyle güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Herkes fotoğraf makinesini alıp sonbahar objelerini çekmek için bir araya geldi. Katılımı facebook üzerinden sağladık. Amacımız fotoğraf çekmeye ilgi duyanları kaynaştırmak, güzel şeyler ortaya koymak” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.