Anasayfa > Gündem, Öne Çıkan Haberler > GENÇLER ERZURUM’U SEVDİ

06.08.2014 Çar, 11:17

GENÇLER ERZURUM’U SEVDİ

Reklam

 

 

 

 

 

????????

 

 

 

 

– GENÇLER ERZURUM’U SEVDİ 
– GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NIN “ŞEHİRLER VE KÜLTÜRLER GEZİSİ” PROJESİ KAPSAMINDA ERZURUM’A GELEN GENÇ BAYANLAR, ŞEHRİN TARİHİ, KÜLTÜREL VE SPOR TESİSLERİNİ GEZDİ

 

 – Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın “Şehirler ve Kültürler Gezisi” Projesi tüm hızıyla sürüyor. Erzurum, gezi kapsamında dört gün boyunca İzmir, Sakarya, Trabzon, Konya ve Kırıkkale’den gelen kız öğrencileri konuk etti. 
Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürü Köksal Kaçmaz ile gençlik liderleri nezaretinde şehrin tarihi kültürel ve 2011 Üniversiade kapsamında yapılan spor tesislerini gezen konuk öğrenciler oldukça neşeli bir gezi yapmanın mutluluğunu yaşadı.
Erzurum GHSİM İl Müdürü Vekili Memduh Ceyhan, gezi kapsamında diğer illerden gelen bayan öğrencilere en iyi şekilde ev sahipliği yaptıklarının altını çizerek, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bu tür projeleri sayesinde öğrencilerin Anadolu’nun bir çok kentini gezip, görme ve tanıma şansı bulduğunu söyledi.
Ceyhan, Erzurum’dan kız öğrencilerinde aynı tarihlerde Ankara’ya giderek, başkenti gezdiklerini sözlerine ekledi.
Diğer illerden gelen bayan öğrenciler, Erzurum’u sevdiklerini ve çok güzel bir şehir olduğunu belirterek, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’a jestinden dolayı teşekkür ettiler.

 

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.