Anasayfa > Magazin, Slayt Haber, Yerel Yönetimler > Gülay Erzurum’da

26.07.2012 Per, 14:48

Gülay Erzurum’da

Reklam

Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Havuzbaşı’nda düzenlediği Ramazan Şenlikleri’nin resmi açılışını yarın (Cuma) yapıyor. Sevilen ses sanatçısı Gülay’ın sahne alacağı açılış programında havai fişek ve ışık gösterileri geceye ayrı bir renk katacak.
Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayının 8’inci gününde Erzurum’a şölen yaşatacak. Havuzbaşı Meydanı’nda düzenlenen Ramazan Şenlikleri’nin resmi açılışını 27 Temmuz Cuma günü yapacak olan Büyükşehir Belediyesi, sevilen ses sanatçısı Gülay’ı Erzurum halkıyla buluşturacak. Büyükşehir Belediyesi ayrıca açılışın yapılacağı geceye havai fişek ve ışık gösterileriyle ayrı bir renk katacak. Halkoyunları gösterilerinin yanı sıra, parodi ve skeçlerin de eşlik edeceği açılışa ilginin büyük olması bekleniyor.
ERZURUM’A GÜLAY’LA TÜRKÜ ŞÖLENİ
“Ellerini Çekip Benden”, “Gesi Bağları” ve “Yarim İstanbul’u Mesken mi Tuttun?” gibi parçalara yorumuyla farklı bir renk kazandıran Gülay, 27 Temmuz Cuma günü Erzurum’da sahne alacak. Büyükşehir Belediyesi Ramazan Şenlikleri kapsamında Havuzbaşı’nda gerçekleştirilecek olan konserde hayranlarıyla bir araya gelecek olan Gülay, sevilen birçok parçayı Erzurum halkı için seslendirecek.
Cuma günü Teravih namazının hemen ardından başlayacak olan Gülay konserinde gönüllerince eğlenme imkanı bulacak olan Erzurumlular, Büyükşehir Belediyesi’nin sürpriz etkinlikleriyle hoşça vakit geçirecekler.
BAŞKAN KÜÇÜKLER: RAMAZAN AYI DOLU DOLU GEÇİYOR
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, Erzurum’da Ramazan aylarının geleneksel hale gelen şenlikler sayesinde çok daha renkli geçmeye başladığını ifade ederek, “Havuzbaşı Meydanı’ndaki şenliklerimiz her gün ayrı bir renk ve havada geçiyor. Zaten Erzurum’a has bir güzelliğe sahip olan Ramazan ayında halkımızın istifadesine sunduğumuz kültür ve sanat etkinlikleriyle unutulmaz bir atmosfer oluşturmaya çalışıyoruz” diye konuştu.
Başkan Küçükler, 27 Temmuz Cuma günü şenliklerin resmi açılışın yapılacağını belirterek, açılışa özel bir program hazırlandığını ve Erzurum halkının bu programı mutlaka izlemesi gerektiğini söyledi. Başkan Küçükler, “Şenliklerimizin açılış törenine tüm halkımız davetlidir” dedi.

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

erdal arıcı

Resmi açılış sözünü okuyunca nedir dedim… Evet Erzurum büyüklüğüne yakışır bir iş ypmış. tebrikler

27.07.2012, 1:32