Anasayfa > Slayt Haber, Yerel Yönetimler > Güllülü, Büyükşehir’de

27.08.2012 Pts, 17:20

Reklam

Erzurum Büyükşehir Belediyesi, bugün oldukça yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşadı. Erzurum’un eski belediye başkanlarından Necati Güllülü’nün nezaket ziyaretinde bulunduğu Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Yusuf Kaya’yı da ağırladı.

 
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, Erzurum’un eski belediye başkanlarından Necati Güllülü ile Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Yusuf Kaya’yı ağırladı.
Yoğun bir Pazartesi gününün yaşandığı Büyükşehir Belediyesi’ndeki ilk ziyareti Erzurum’un eski belediye başkanı Necati Güllülü gerçekleştirdi. Başkan Küçükler’le bir süre sohbet eden Güllülü, Erzurum’un dünü ile bugünü arasında değerlendirmelerde bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, “Tecrübelerinizden istifade etmeyi çok isteriz” dediği Necati Güllülü’yü kapıya kadar uğurlarken, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 
JANDARMA BÖLGE KOMUTANI TÜMGENERAL KAYA, VEDA İÇİN GELDİ…
Öte yandan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler’in bir diğer konuğu ise, İzmir Foça Okul Komutanlığı’na atanan Erzurum Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Yusuf Kaya oldu. Veda turları kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanı Küçükler’i de ziyaret eden Kaya, Erzurum’da görev yapmış olmayı kendisi için bir ayrıcalık kabul ettiğini söyledi. Tümgeneral Yusuf Kaya, “Erzurum’a hizmet etmek ibadettir” ifadesini kullanırken, Başkan Küçükler de, Erzurum’a ve bölgeye verdiği hizmetlerden dolayı Kaya’ya teşekkür etti. Küçükler ayrıca Oltu taşı kol düğmesi ve kravat iğnesi hediye ettiği Tümgeneral Yusuf Kaya’ya yeni görevinde başarılar diledi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.