Anasayfa > 5'li Üst Haber, Spor > Hakan Şükür’e bir şok daha!

13.04.2014 Paz, 19:25

Hakan Şükür’e bir şok daha!

Reklam

Galatasaraylı eski milli futbolcu ve AK Parti’den istifa eden İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür’ün ismi, Esenyurt’taki stattan da indirildi. Şükür’ün ismi daha önce de İstanbul Sancaktepe’de bulunan stattan kaldırılmıştı.

 

Esenyurt‘ta bulunan Esenyurt Belediyesi Hakan Şükür Stadyumu’nun tabelası indirildi. Tabelanın Hakan Şükür’ün AK Parti‘den istifa etmesi üzerine indirildiği belirtildi. Stada yeni bir isim verileceği ifade edilirken Turgut Özal isminin de verilebileceği kaydedildi.

 

 

 

Semt sakini Şerafettin Öztürk, tabelanın indirildiğini ve isim değişikliği yapılacağını söyledi. Öztürk, Turgut Özal’ın isminin verileceği şeklinde söylenti olduğunu kaydetti. Statta maç yapan okul takımındaki minik oyuncular stadın adının Hakan Şükür olduğunu belirtti. Ancak Hakan Şükür yazılı tabelanın yerinde olmadığını gören minik sporcular bu duruma şaşırdı.

 

 

 

Geçtiğimiz hafta da Sancaktepe Belediyesi ilçedeki stattan Hakan Şükür ismini indirmişti. Ordu Ünye Belediyesi de otobüs terminalden eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in adını kaldırmıştı.

 

 

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

asi

BU NE ÖFKE, BU NE KİN, BU NE DÜŞMANLIK
NE akp LİYİM NE CEMMAATCIYIM
ÇOK AYIPLADIM
EŞŞEĞE GÜCÜ YETMEYİP SEMERİ DÖVMEK DERLER ERZURUMDA

13.04.2014, 22:22