Halk Meclisleri devam ediyor

Reklam

Halk Meclisi’nin bu haftaki adresi Müftü Solakzade Mahallesi Yıldız Camii Derneği oldu. Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutların düzenlediği ‘Halk Meclisleri’nde mahalleliyle bir araya gelmesi vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı. 
Palandöken Belediyesi hizmet binasın da encümen odasında Pazartesi ve Cuma günleri periyodik olarak düzenlenen ‘Halk Günleri’nin yanı sıra bundan böyle yine periyodik aralıklarla Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, her mahallede oluşturulan halk meclislerinde vatandaşlarla bir araya geliyor.
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, artık bundan sonra sürekli olarak düzenledikleri halk meclisine yoğun katılımlarından dolayı Müftü Solakzade mahalle sakinlerine teşekkür ederek, ‘ Daha bugüne kadar hiçbir Palandökenli ‘bizi seçimden seçime hatırlıyorsunuz’ diye bir serzenişte bulunmadı, bulunamaz. Biz sadece seçimlerde değil yılın her günü sizinleyiz sizinle beraberiz. Biz seçim için çalışmıyoruz. Her zaman hizmetin en kalitelisini en hızlı şekilde vatandaşlarımıza vermeye çalışıyoruz. Her fırsatta insanlarımızla bir araya gelmeye çalışıyoruz. Derdimiz, eğer bir yanlışımız bir eksiğimiz varsa bunun bize söylenmesi iletilmesi. İnsanın olduğu yerde yanlış veya eksik olabilir, varsa bir eksiğimiz bunun bize birinci ağızdan söylenmesini istiyoruz’ dedi.


VATANDAŞTAN BAŞKAN BULUTLARA TEŞEKKÜR
Hep birlikte güzel ve samimi bir ortamda gerçekleşen halk meclisinde vatandaşlar da öncelikli olarak kendilerine böyle bir imkan sunduğu için Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’a teşekkür ettiler. Akşam çayının ardından, Müftü Solakzade mahalle sakinleri tek tek sırayla sorun, sıkıntılarını ve isteklerini Palandöken Belediye Başkanı Bulutlara ilettiler.

 

???????? ???????? ????????

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.