Anasayfa > Ekonomi, Slayt Haber > Hınıslıoğlu yeniden

19.05.2013 Paz, 0:25

Hınıslıoğlu yeniden

Reklam

Erzurum Ticaret Borsasında yapılan seçimlerin ardından İ.Hakkı Hınıslıoğlu yeniden Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi.

 
HINISLIOĞLU YENİ YÖNETİMİ AÇIKLADI
Erzurum Ticaret Borsası hizmet binasında gerçekleştirilen seçimlerin ardından yeni Yönetim Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu. İ.Hakkı Hınıslıoğlu yeniden Yönetim Kurulu Başkanı olurken, Yönetim Kurulu asil üyelikleri ise, Kemal Aras, İsmail Yeşilyurt, Vedat Altunkaynak, Necmi Dursun, Zihni Durakoğlu, Sevgi Yılmaz, İbrahim Mutlu, İbrahim Turan, seçildi.
Bugün gerçekleştirilen Yönetim Kurulu, üyelikleri seçiminde Toplam 37 oy’un kullanıldığı, 2 oy’un ise boş çıktığı seçimlerde 35 geçerli oy’un tamamını alan ve yeniden Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Başkan Hınıslıoğlu, Erzurum Ticaret Borsası tarihinde ilk defa bir Bayan üyenin Yönetim Kurulu üyesi olarak seçildiği ve bundan memnuniyet duyduğunu belirterek, “Bundan sonra da bayan İş kadınlarımızın bu türlü görevlerde yer alması için gayret göstereceğiz” dedi.

 

 

 
Başkan Hınıslıoğlu, ayrıca Erzurum Ticaret Borsası’nın gerçekleştirdiği organ seçimlerinde Meclisimiz de üye temsilinde geçen döneme oranla yüzde 65’lik bir değişim olurken, Yönetim Kurulu üyeliklerinde de yüzde 50’ye varan bir oranda değişim yaşandı. Hınıslıoğlu, bu değişimin Erzurum’un iş dünyasını temsili anlamında da önemli bir adım olarak nitelendirilebileceğini vurguladı.

 

 
Başkan Hınıslıoğlu, “Bu arada bugün yapılan seçimlerde, ilk defa Tekman ,Horasan ve İspir ilçelerimiz’ den de Meclis üyesi arkadaşlarımızı aramızda görmekteyiz. Bu anlamda da çok mutluyuz” dedi.

 

 
HEDEF DAHA FAZLA HİZMET
Başkan Hınıslıoğlu, Bölgenin en güçlü Borsası olarak üzerlerine düşen görevin farkında olduklarını belirterek, ”Borsa tarafından bundan önce yapılan sosyal ve ekonomik tüm çalışmaların daha etkin bir şekilde yapılması için gayret göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Erzurum Ticaret Borsası olarak Erzurum ve bölgenin gelişmesi anlamında hazırlanan tüm proje ve çalışmaların titiz ve ivedilikle tamamlanması noktasında çalışmaların devam edeceğini” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.