Anasayfa > Öne Çıkan Haberler > Hınıslıoğlu’na hayırlı olsun

29.05.2013 Çar, 16:59

Hınıslıoğlu’na hayırlı olsun

Reklam

Erzurum Yakutiye Belediyesi ,Yakutiye Kent Konseyi üyeleri ,Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı Hınıslıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 
Erzurum Yakutiye Kent Konseyi Kadın Meclis Başkanı Yrd.Doç.Dr. Seher Ergüney Başkanlığında ,Yürütme Kurulu Üyeleri Gülşen Ekinci, Havva Özkan, Zeynep Bayraktutan ,Genel Sekreter Nazan Soysal ile Konsey Sorumlusu Şebnem Güneş’ten oluşan üyeler bugün Erzurum Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek ,Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı Hınıslıoğlu’na hayırlı olsun temennisinde bulundular.

 

 
Erzurum Ticaret Borsası tarafından ,Erzurum adına yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren, Kent Konseyi Meclis Başkanı Yrd.Doç.Dr.Seher Ergüney, “Geçtiğimiz hafta yapılan seçimlerin ardından yeniden Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Hınıslıoğlu,nun çalışma azmi bizleri sevindirmektedir. Oluşan yeni Borsa Yönetim Kurulu üyeleri içerisinde ilk defa bir bayan üyenin temsili bizleri fazlası ile memnun etmiştir. Bu anlamda da şahsınıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

 

 
Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı Hınıslıoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizler hizmet için buradayız, Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada ilimiz, Bölgemiz ve ülkemiz için hizmetlerimizi devam ettirmeye çalışacağız.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.